בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

פנאי גדול: קאדילק XT6 נחשף

פנאי גדול: קאדילק XT6 נחשף


קאדילק חשפה רכב פנאי חדש בעל 7 מושבים, אבזור עשיר ומערכות בטיחות מתקדמות. אצלנו בסוף השנהמאת רן סגל
 
לקראת תערוכת הרכב של דטרויט, קאדילק משיקה רכב פנאי חדש וגדול בעל שלוש שורות מושבים העונה לשם XT6. רכב הפנאי החדש מצטרף ל-XT4 וה-XT5 ומתברג מתחת לאסקלייד הענק. החשיפה הרשמית תתקיים בתערוכה שתיפתח ב-14 לינואר והשיווק בישראל צפוי להתחיל בסוף השנה הנוכחית.

קאדילק XT6
 

מידות ועיצוב

מידותיו של קאדילק XT6 נמצאות בטווח המקובל בקטגוריית רכבי הפנאי היוקרתיים בעלי 7 מקומות. אורכו עומד על 505 ס"מ (קצר ב-0.2 ס"מ מאודי Q7 וארוך ב-10 ס"מ מוולוו XC90), רוחבו עומד על 196.4 ס"מ (רחב ב-3 ס"מ ממרצדס GLS וב-6.9 ס"מ מלקסוס RX-L), גובהו עומד על 175 ס"מ (גבוה רק ב-0.6 מאודי Q7) ובסיס הגלגלים עומד על 286.3 ס"מ (קצר ב-12.4 ס"מ מוולוו XC90 וב-6 ס"מ מלנדרובר דיסקברי).

קאדילק XT6
 
נפח תא המטען של ה-XT6, כאשר השורה השלישית במקומה, עומד על 356 ליטרים. בקיפול המושבים הנפח צומח עד ל-1,220 ליטר. מרווח הגחון עומד על 16.9 ס"מ, כך שגם בגרסאות כפולות ההנעה אין יומרות שטח.
 

העיצוב חיצוני של ה-XT6 מזוהה כקאדילק ואף יוצר הבחנה בין גרסאות ה-Premium Luxury וה-Sport. בעוד גרסאות הפרימיום מקבלות גימורים חיצוניים בהירים, גרסאות הספורט זוכות לגימורים כהים למסילות הגג, מסגרות החלון, הגריל ולפנסים כהים יותר, כמו גם לחישוקים קלים עד מידה של 21 אינץ'. עיצוב הפנים יוקרתי וכולל משטחים רחבים עם דיפוני עץ אמיתי ובגרסאות הספורט גם דיפוני קרבון.

קאדילק XT6 ספורט
 

מנוע וביצועים

לקאדילק XT6 מנוע V6 בנפח 3.6 ליטר המספק 314 כ"ס ומומנט של 38 קג"מ ב-5,000 סל"ד. המנוע משודך לתיבה אוטומטית בעלת 9 הילוכים. לטובת צמצום צריכת הדלק מתאפשר ניתוק שני צילינדרים, אך קאדילק לא מסרו בשלב זה את נתון צריכת הדלק.
 
בגרסת הספורט ישנה הנעה כפולה (אופציה בגרסאות Premium Luxury) וגם בולמים משודרגים והגה בעל תגובות חדות יותר.

קאדילק XT6
 

אבזור ובטיחות

קאדילק XT6 יציע אבזור עשיר הכולל מערכת מולטימדיה בגודל 8 אינץ', בקרת אקלים עם מטהר אוויר מובנה, מושבי עור ומושבים קדמיים מחוממים ומאווררים, מושבי השורה השנייה מחוממים וניתנים לקיפול חשמלי מרחוק, שורת המושבים השלישית מתקפלת גם היא חשמלית, ההגה מחומם ויש גם משטח טעינה אלחוטי לטלפון הסלולרי, 6 שקעי USB (שניים בכל שורה), כניסה והנעה ללא מפתח כולל הנעה מרחוק, תא מטען נפתח חשמלית ללא מגע יד, מערכת שמע מבית Bose עם 14 רמקולים ותאורת לד מלאה.

קאדילק XT6
 
בנוסף תציע קאדילק אפשרות לשמור את העדפות הנהג ב"ענן" ולהשתמש בהן כאשר הוא נוהג ברכבי ג'נרל מוטורס אחרים בעלי אותה טכנולוגיה. כמו כן מציע ה-XT6 גם מערכת ניווט מקורית, אינטרנט אלחוטי 4G, קישוריות אנדרואיד אוטו ואפל קארפליי ואפשרות הגדרת "נהג צעיר" ברכב המאפשרת להגביל מהירות, עוצמת שמע ועוד.

קאדילק XT6
 
בתחום הבטיחות מציע קאדילק XT6 מצלמת רוורס עם מערכת שטיפה, התרעת התנגשות כולל בלימת חירום אוטונומית וזיהוי הולכי רגל, חיישני חנייה היקפיים, התרעת סטייה מנתיב כולל התערבות אקטיבית בהיגוי, התרעת רכב בשטח מת והתרעת תנועה חוצה מאחור. בנוסף יוכלו הרוכשים לשדרג גם את אבזור הבטיחות עם מערכת בקרת שיוט אדפטיבית, מערך מצלמות היקפיות באיכות HD (כולל אפשרות הקלטה) עם בלימה אוטונומית וזיהוי הולכי רגל גם מאחור, מערכת ראיית לילה ובקרת נגרר עם הנחיה.
 
 
לדגמי קאדילק בישראל – קאדילק
 
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. הוא כנראה אמור להתחרות בב.מ.וו איקס 7 (לת)  

,14.01.2019
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים