בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

פורשה מקאן: מתיחת הפנים נחשפה

פורשה מקאן: מתיחת הפנים נחשפה


פורשה חשפה את מתיחת הפנים לרכב הפנאי הקומפקטי עם עיצוב עדכני, אבזור סטנדרטי נוסף, מערכות בטיחות מתקדמות וכיול שלדה משופר



מאת רן סגל
 
פורשה מקאן הוצג לפני כ-4 שנים כאח הקטן לרכב הפנאי הגדול פורשה קאיין. המקאן נהנה גם הוא מההצלחה של אופנת רכבי הפנאי עם מעל 350,000 מסירות ברחבי העולם מאז השקתו. פורשה מציינים כי המקאן המעודכן מציג יכולות דינאמיות טובות יותר, כמו גם נוחות משפורת וכמובן עיצוב מחודש.
 

עיצוב

העיצוב החדש מיישר קו עם שפת העיצוב של דגמי פורשה החדשים, כמו הפנמרה למשל. חלקו הקדמי של המקאן המחודש עוצב כך שהוא נראה רחב יותר יחד עם תאורת לד קדמית כסטנדרט בעלת עיצוב תלת מימדי. כאופציה תוצע אפשרות לתאורה אדפטיבית. מאחור ישנו פס תאורת לד, גם הוא בעיצוב תלת מימדי. ישנם חישוקים קלים בגודל 20 ו-21 אינץ' בעיצוב חדש ופורשה הוסיפו גם 4 צבעים חדשים: כחול "מיאמי", ירוק "ממבה", כסף "דולומיט" ושחור "פחם".

פורשה מקאן מחודש
 
בפנים הרכב נוכל למצוא מסך מולטימדיה בגודל 11 אינץ' ובאיכות HD (7 אינץ' טרום מתיחת הפנים) יחד עם מערכת ניהול תקשורת חדשה – Porsche Communicate Management (PCM) המאפשרת שליטה על תפקודים דיגיטאליים חדשים כגון זיהוי קולי, מערכת ניווט מקוונת ועוד. פתחי המיזוג מוקמו מתחת למסך המרכזי ובנוסף ישנן גם חבילות עיצוב פנים חדשות, כך שאפשרויות ההתאמה האישית התרחבו.
 

 
 

אבזור ובטיחות

פורשה מציינים כי על מנת לשמור על ה-DNA הספורטיבי של המקאן, השלדה עברה עדכון גם כן. הכיול כעת ניטרלי יותר אך שומר על היציבות ומשפר את הנוחות. גם המקאן החדש מקבל צמיגים במידות שונות בין הסרן הקדמי לאחורי, זאת לטובת ניצול מיטבי של מערכת ניהול האחיזה – ממש כמו בדגמי הספורט של פורשה. נוסף על כך ישנן אופציות נוספות כגון גלגל הגה GT Sport המוכר מדגם ה-911, עם בורר מצבי נהיגה ולחצן "ספורט" (אלו יוצעו בחבילת Sport Chrono). יוצע יוניזטור לשיפור איכות האוויר ברכב ובארצות קרות תוצע גם שמשה קדמית מחוממת. בתחום מערכות הבטיחות נוספה בקרת שיוט אדפטיבית עם פונקציית זחילה בפקקים המסייעת גם בהיגוי בזמן עומס תנועה או נסיעה איטית.

פורשה מקאן מחודש
 
מאורכיד ספורטס קארס, יבואנית פורשה בישראל, נמסר כי פורשה מקאן המחודש יגיע לישראל ברבעון הראשון של שנת 2019.
 
לדגמי פורשה בישראל - פורשה
 
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים