בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

פורד מוסטנג – דור חדש הוכרזמכונית הפוני חוזרת. דור שישי לפורד מוסטנג הוצג ויושק במהלך שנה הבאה. בתפריט מנוע טורבו ומנוע V8 אימתני
מאת יתיר דוידוביץ


פורד מוסטנג היא אייקון מוטורי לכל דבר. הדורות הראשונים זכו להצלחה, אך עם הדורות המכונית תפחה ואיבדה את העיצוב השובב. הדור החמישי הוצג ב-2004 הצליח להחזיר עטרה ליושנה בזכות עיצוב רטרו מקסים. אחרי כמעט עשר שנים, נצח במונחי עולם הרכב, נזכרו בפורד שהמוסטנג צריכה להראות "רטרו" אבל לא להיות "רטרו" והכריזו על הדור השישי במספר.

פורד מוסטנג החדשה

פורד מוסטנג. עושה חשק / צילומים: יצרן

העיצוב של הדור החדש שומר על מאפייני הדור הקודם אבל הוא נראה יותר היי-טקי וספורטיבי בזכות הנמכה של הגג ושיפוע מתון וארוך יותר של השמשה האחורית. לדברי היצרן האמריקאי המוסטנג החדשה צפוייה להיות יותר טכנולוגית ומתקדמת מקודמתה. בין היתר יכללו במפרט כפתור הנעה וכניסה ללא מפתח ומערכת מולטימדיה ומידע מתקדמת יותר.

עם תחילת שיווקה המוסטנג תוצע עם שלושה מנועים. המנוע הבסיסי הוא אותו מנוע V6 בנפח 3.7 ליטר שמשווק עם המוסטנג הזולה ביותר. מנוע זה יספק 300 כוחות סוס וידאג שגם אלו שיחסכו על המוסטנג שלהם יהנו מביצועים לא רעים. בפסגת ההיצע יעמוד מנוע מוכר בפני עצמו. מ-5.0 ליטר נפח שמסודרים בתצורת V8 המנוע הזה מצליח להפיק 420 כוחות סוס. על מנת לקסום גם לקהל אירופאי מוצע בנוסף מנוע טורבו בנזין בנפח 2.3 ליטר. המנוע, מסדרת EcoBoost של פורד, מספק 300 כ"ס וצריכת דלק שבוודאי תהיה עדיפה משמעותית.

פורד מוסטנג החדשה

היות ובפורד מתכננים למוסטנג מסירות ערות גם באירופה סביר מאוד שגם לארץ היא תגיע בסופו של דבר. השיווק בחו"ל אמור להתחיל לקראת סוף שנה הבאה.

לדגמי פורד בישראל - פורד

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים