בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

פורד מונדיאו חדשה נחשפה בדטרויטהיצרן האמריקאי חשף בתערוכת דטרויט דור רביעי לפורד מונדיאו. המונדיאו החדשה תוצג עם מגוון מנועים רחב וחסכוני מתמידמאת אורן דורי

אחד המוצגים המעניינים יותר בתערוכת הרכב השנתית של דטרויט הוא הדור הבא של פורד מונדיאו. מכונית המנהלים החדשה הוצגה רשמית, אך שיווקה באירופה ובישראל יחל רק במרץ 2013. המונדיאו העתידית תעשה שימוש נרחב במנועי בנזין מוגדשי טורבו ותציע לראשונה גם אפשרות להנעה היברידית.

 


פורד מונדאו הדור הבא. אגרסיבית מתמיד / צילומים: יצרן

רק לפני מספר שבועות זכה הדור הנוכחי של פורד מונדיאו בישראל למנוע בנזין חדש, 2.0 ליטר-טורבו עם 203 כוחות סוס, במחיר תחרותי של 161 אלף שקל. מנוע זה יוצע גם במונדיאו החדשה, גם בגרסה בכירה של 240 כ"ס, לצד יחידה מוגדשת בנפח 1.6 ליטר עם הספק משוער של 180 סוסים. תתכן אפילו גרסה חסכונית במיוחד עם מנוע טורבו בנפח ליטר אחד בלבד. ואם זה לא מספיק חסכוני עבורכם, המונדיאו צפויה להצטרף גם לפלח השוק ההיברידי, ואף לנישת הפלאג-אין-הייבריד (יחידת בנזין לצד מנוע חשמלי הנטען ע"י שקע ביתי). האחרונה, לטענת פורד, תהיה מכונית הנוסעים החסכונית בעולם עם תצרוכת דלק של 42.5 קילומטר לליטר.

נשיא פורד, אלן מולאלי, אמר כי ב-2012 תציג היצרנית יותר דגמים חדשים מאי-פעם. המונדיאו מצטרפת לפורד פוקוס המשפחתית ולרכב הפנאי פורד קוגה שהושקו לאחרונה.

 

לדגמי פורד בישראל – פורד

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים