בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

פולקסווגן פותחת מרכז פיתוח בישראל

פולקסווגן פותחת מרכז פיתוח בישראל


הקמפוס החדש יעסוק בתחומי הניידות ופיתוח פתרונות טכנולוגיים לתחבורה חכמה, כמו גם ניווט חכם, הנעות חשמליות ואבטחת סייברמאת רן סגל
 
קונצרן פולקסווגן העולמי חנך את קמפוס "קונקט" (Konnect) לפיתוח בתל-אביב. בטקס הפתיחה נכחו בכירי קונצרן פולקסווגן ושר הכלכלה, אלי כהן. הקמפוס יעסוק במגוון רחב של תחומים, ובהם קישוריות רכבים, ניווט חכם, אבטחת סייבר, הנעה חשמלית ונתוני עתק (Big Data). הקמפוס יאתר שותפים וחברות סטארט-אפ ויקשר אותם ישירות לקבוצת פולקסווגן ושאר המותגים שבבעולתה. קמפוס הפיתוח יתמוך בשיתופי פעולה עסקיים בתחום החדשנות הטכנולוגית הנפוצה בישראל, כמו גם מתן חונכות וייעוץ.

קונקט
 
העומדת בראשות מיזם קונקט היא סטפאני ריימן. ריימן, יחד עם שאר חברי המיזם, יאתרו ויתמכו בפרוייקט קיימים כמו גם בפרוייקטים רעיוניים של חברות סטארט-אפ בתחומי הניידות. סטאפני ריימן אמרה: "אני נרגשת לעבור לישראל כדי לעמוד בראש קמפוס פולקסווגן בתל אביב, ואני מצפה לעבוד עם מערכת הסטארט-אפ הישראלית במטרה לזהות טכנולוגיות מתקדמות לפתרונות התחבורה העתידיים שלנו. המשימה של 'קונקט' היא לקשר, לטפח ולהאיץ את יוזמות ההיי-טק של מותגי קבוצת פולקסווגן בעתיד בתוך המערכת הטכנולוגית הישראלית. אנו מזמינים חברות רלוונטיות לפנות אלינו וליצור שותפות משמעותית עם קבוצת פולקסווגן והמותגים החזקים שלנו".
 

פיטר האריס, מנהל הלקוחות הראשי בקבוצת פולקסווגן, אמר: "אני מאמין גדול בחידושים הטכנולוגיים המפותחים בשוק הישראלי ואני משוכנע שהם יכולים לעזור לנו להשיג את המטרה להיות אחד ממובילי השוק העולמי בניידות בת קיימא. 'קונקט' הוא צעד נוסף בהרחבת הפעילות שלנו בישראל ויסייע לכל המותגים שלנו ליצור קשר עם מערכת הסטארט-אפ הישראלית".
 
יוהאן יונגוירט, מנהל הדיגיטאל בקבוצת פולקסווגן, הוסיף: "בקמפוס קבוצת פולקסווגן בתל אביב נספק פתרונות חדשניים ומשלימים בתחומים שונים, כולל חיישנים, סימולציות, קישוריות, ניווט חכם, אבטחת סייבר, הנעה חשמלית ו-Big Data".

VW ID
 
השבוע הציגה קבוצת פולקסווגן את פעילות "קונקט" בכנס 'אקומושן' בתל אביב. "קונקט" ופולקסווגן תומכים ב-41 חברות סטארט-אפ מקומיות בעלות רעיונות עסקיים חדשניים הקשורים לעתיד הניידות. במהלך הכנס, יזמים נבחרים הציגו את רעיונותיהם לחבר שופטים מומחים מטעם פולקסווגן שיחברו זוכה אחד. הזוכה יבלה 6 חודשים ב"מפעל השקוף" בדרזדן ויקבל חונכות מקצועית וחשיפה לחטיבת הפיתוח וההשקעות של פולקסווגן.
 
 
לדגמי פולקסווגן בישראל – פולקסווגן
 
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים