בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

פולקסווגן פולו מציגה: מתיחת פנים, מנועים חדשים - וגם מחירים חדשיםמתיחת הפנים של פולקסווגן פולו מגיעה לישראל, עם מנועי TSI בהספקים שעוד לא פגשנו: 90 ו-110 כ"ס. ואיך זה השפיע על המחיר?
מאת נועם ריין

זמן קצר לאחר שהוצגה בתערוכת ז'נבה, מגיעה לישראל מתיחת הפנים של פולקסווגן פולו. השינויים בעיצוב לא דרמטיים, אך הם מקנים לפולו מראה שמזכיר מאוד את זה של הגולף. גם בתא הנוסעים חלו מעט שינויים בעיצוב, אך עיקר השינוי מגיע מכיוונם של המנועים, האביזרים והמחירים.

פולקסווגן פולו
פולקסווגן פולו, הגרסה המעודכנת. בייבי גולף / צילומים: יצרן
פולקסווגן פולו נפרדת מהמנוע האטמוספרי (1.4 ליטר) שמשרת כיום את סיאט איביזה וסקודה פאביה, ועוברת לשימוש מלא במנועי טורבו. מדובר באותו מנוע מוכר בנפח 1.2 ליטר מסדרת ה-TSI של היצרנית הגרמנית, אך ההספקים הפעם שונים - 90 או 110 כ"ס. עם ההספק הנמוך יותר ניתן יהיה לקבל את הפולו עם תיבה ידנית או רובוטית כפולת מצמדים (DSG), בעוד הגרסה החזקה יותר תצויד בתיבת ה-DSG בלבד. כל הגרסאות יגיעו עם מערכת "עצור וסע" לדימום מנוע בעמידה, מה ששיפר את צריכת הדלק המשולבת מ-18.8 ק"מ לליטר ל-21.2 ק"מ לליטר בדגם החדש.גרסת ה"Trendline" הבסיסית עדיין מוצעת עם אבזור בסיסי, הכולל מערכת שמע בלבד. גרסת ה-Comfortline כוללת, בנוסף לאבזור של הדגם היוצא, גם מערכת מולטימדיה עם דיבורית בלוטות' ושליטה מההגה. בגרסת המנוע הבכירה מוצעת הפולו Comfortline גם עם חישוקים קלים ופנסי ערפל. לראשונה בקטגוריית הסופר מיני, תוצע פולקסווגן פולו (כאופציה) עם מערכת בקרת שיוט אקטיבית הכוללת יכולת בלימה אוטומטית במהירות עירונית. עלות המערכת - 3,000 שקל.

המחירים החדשים:
לדגמי פולקסווגן בישראל - פולקסווגן

למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. 10 אלף ש"ח יותר מדי (לת)  

נהג,15.05.2014
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים