בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

פולקסווגן מציגה קונספט חשמלי חדש

פולקסווגן מציגה קונספט חשמלי חדש


פולקסווגן חשפה בתערוכת שנגחאי את ה-ID. ROOMZZ, מוביל נוסעים חשמלי ואוטונומי. גרסת הייצור - בעוד כשנתייםמאת נועם ריין
 
בתערוכת הרכב הסינית הציגה פולקסווגן אב טיפוס לרכב פנאי-חשמלי חדש, שצפוי להפוך לגרסת ייצור סדרתית בתוך כשנתיים. בתחילה הוא ישווק כרכב פנאי 7 מושבים לשוק הסיני, ולאחר מכן צפוי להגיע גם ליתר מדינות העולם.

פולקסווגן ID. ROOMZZ
 
רכב הקונספט, שמקבל את הכינוי ID. ROOMZZ, מכיל בשלב זה 4 מקומות ישיבה בלבד - כאשר במצב נהיגה אוטונומי יכולים המושבים להסתובב בזווית של 25 מעלות אחד כלפי השני, על מנת לאפשר סיטואציה "חברתית" יותר. דלתות ההזזה החשמליות אמורות להקל על הנוסעים את הכניסה והיציאה מהרכב. בפולקסווגן מבטיחים מרווח פנימי יוצא דופן, ומאפשרים להשכיב כל אחד מהמושבים באופן כמעט מוחלט.
 

הרכב יאפשר נהיגה אוטונומית בשלב 4, כלומר - נהיגה אוטונומית מלאה בתנאי דרך מסוימים המאפשרים זאת. ברגע שהרכב יעבור למצב נהיגה עצמאי, גלגל ההגה יוטמע בתוך הדשבורד. על השמשה הקדמית יוקרנו נתוני הנסיעה הנדרשים ובמרכז הקונסולה ישכון מסך מולטימדיה גדול - שמזכיר במשהו את המסך של פולקסווגן טוארג.

פולקסווגן ID. ROOMZZ
 
פולקסווגן  ID. ROOMZZ יצויד בשני מנועים חשמליים, אחד לכל ציר, עם הספק משולב של 306 כ"ס ותאוצה של 6.6 שניות ל-100 קמ"ש. המהירות המירבית מוגבלת אלקטרונית ל-180 קמ"ש. סוללת 82 קוט"ש תאפשר טווח נסיעה של 450 קילומטרים, ובאמצעות עמדות טעינה מהירה ניתן יהיה לטעון 80% מקיבולת הסוללה בתוך חצי שעה בלבד.

פולקסווגן ID. ROOMZZ
 
לדגמי פולקסווגן בישראל - פולקסווגן
 
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. קדימה מחכים לזה (לת)  

רוני,26.08.2019
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים