בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

פולקסווגן טוארג החדש יחשף בקרוב

פולקסווגן טוארג החדש יחשף בקרוב


פולקסווגן חשפה איור ראשון לקראת ההשקה הקרובה של הטוארג החדש. ושימו לב: זה לא יקרה בז'נבה אלא דווקא בסיןמאת רן סגל
 
פולקסווגן טוארג הושק לראשונה כבר לפני 16 שנים ופותח בפרוייקט משותף עם עוד שני מותגי קבוצת פולקסווגן – אודי ופורשה, מה שהוליד את אודי Q7 ופורשה קאיין. הוא נקרא על שם שבט ברברים ממדבר הסהרה, כך שאולי לא סתם פולקסווגן גם זכתה עם הטוארג בראלי דקאר במשך 3 שנים ברציפות 2009-2011.

פולקסווגן טוארג - איור 2018 - קדמי
 
מאז השקת הדור הראשון נמכרו כמיליון יחידות של טוארג ברחבי העולם. הדור השני של הטוארג הושק בשנת 2010 וכעת פולקסווגן מפרסמת איור ראשון של הדור השלישי תוך שהיא מדגישה כי הטוארג יהיה ספינת הדגל של היצרן ויציג את מיטב היכולות של היצרן; החל בעיצוב (ובאיור הצדודית שמזכירה קצת את פורשה קאיין), דרך האבזור עם לוח מחוונים וירטואלי שלדברי פולקסווגן יהיה אחד הגדולים בקטגוריה, יכולות דינאמיות משודרגות עם יחידות הנעה חדשות, מתלי אוויר ויכולות ניהוג לגלגלים האחוריים, ועד להטמעת ארסנל של מערכות בטיחות מתקדמות.
 

באופן מעניין, למרות הסמיכות לתערוכת ז'נבה שתיפתח בתחילת חודש מרץ, בפולקסווגן בחרו להשיק את הטוארג דווקא בבייג'ינג, בירת סין- וזאת כחודש לפני פתיחתה של תערוכת הרכב המקומית. ההשקה תיערך ב-23 למרץ.

פולקסווגן טוארג - איור 2018 - אחורי
 
בפולקסווגן מציינים כי קטגוריית רכבי הפנאי היוקרתיים גדלה במהירות ואף תכפיל את עצמה ב-5 השנים הקרובות בשוק הסיני. גם בישראל הקטגוריה חווה גידול משמעותי, עם נתח שוק של 2.6% בשנת 2017 - עליה של כ-24% ביחס לשנת 2016. הטוארג בשנים האחרונות לא זכה אצלנו להצלחה גבוהה, ובשנה החולפת נמכרו ממנו 18 יחידות בלבד.
 
 
לדגמי פולקסווגן בישראל – פולקסווגן
 
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. מה עם ה T-ROC?   לא מבין את צמפיוןת יש לכם להיט בטוח, למה ה TROC עו...

שי,12.02.2018
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים