בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

פולקסווגן גולף ספורטוואן בישראל: החל מ-154,900 שקלפולקסווגן גולף ספורטוואן, מיניוואן מרווח עם 5 מושבים על בסיס הגולף, מגיע לישראל במחיר גבוה. האם יהיו לו רוכשים?מאת נועם ריין

פולקסווגן גולף פלוס, גרסה מוגבהת של הגולף המשפחתית, נמכרה באופן רשמי בישראל בשנים האחרונות - אך מכוניות מעטות בלבד עלו על הכבישים, בעיקר בשל המחירים הגבוהים. הלקוחות הישראלים לא ששו לשלם תוספת מחיר של עשרות אלפי שקלים עבור גרסה מוגבהת של הגולף, וכעת מגיע הדור החדש לישראל ומעלה את אותם סימני שאלה: מי יהיו הלקוחות?

פולקסווגן גולף ספורטוואן
פולקסווגן גולף ספורטסוואן. רק 5 מקומות ישיבה / צילומים: יצרן
פולקסווגן גולף ספורטסוואן, חשוב לציין, היא יותר מסתם גרסה מוגבהת של הגולף הרגילה. בדור החדש ישנו שינוי מהותי במימדים: הגולף ספורטוואן ארוכה מהגולף הרגילה בכ-8 ס"מ, רחבה ממנה בכמעט ס"מ, וגבוהה ב-14.5 ס"מ! גם בסיס הגלגלים התארך ב-5 ס"מ, מה שאמור לספק מרווח טוב יותר לנוסעים. המשקל העצמי צמח ב-121 ק"ג, ותא המטען צמח משמעותית לנפח ענק של 590 ליטר כאשר המושב האחורי מוסט לפנים (אך לא מקופל).

פולקסווגן גולף ספורטוואן

פולקסווגן גולף ספורטוואן, כמו הגולף הרגילה, תשווק בישראל עם מנוע טורבו-בנזין בנפח 1,200 סמ"ק, כאשר כאן ההספק יעמוד על 110 כ"ס. תיבת ההילוכים היא DSG עם 7 יחסי העברה. נתוני הביצועים, נתון פחות רלוונטי ברכב שכזה, נותרו טובים למרות תוספת המשקל: התאוצה ל-100 קמ"ש אורכת 10.7 שניות, והמהירות המרבית עומדת על 192 קמ"ש. צריכת הדלק המשולבת, על פי נתוני היצרן, היא 20 ק"מ לליטר בדיוק.

פולקסווגן גולף ספורטוואן

רשימת האבזור עניה ביחס למקובל כיום בקטגוריית המשפחתיות, בטח ביחס לרכב במחיר כזה: בגרסת ה-Trendline ניתן למצוא 7 כריות אוויר, בלם יד חשמלי עם פונקציית Auto Hold, מערכת לניטור לחץ האוויר בצמיגים, מערכת "עצור וסע" לדימום מנוע בעמידה, בקרת אקלים מפוצלת ומערכת מולטימדיה עם מסך מגע, חיבורי AUX+USB, שליטה מההגה ודיבורית בלוטות'.

חבילת האבזור Vision מוסיפה למפרט גם חישוקים קלים ומערכות בטיחות לניטור רכב בשטח מת וליציאה בטוחה מחניה.

פולקסווגן גולף ספורטוואן
באירופה, עם ממוצע של 1.4 ילדים למשפחה, גם מיניוואן לא צריך 3 מקומות בגודל מלא...

המחירים:
פולקסווגן גולף ספורטוואן Trendline - החל מ-154,900 שקל
פולקסווגן גולף ספורטוואן Vision - החל מ-165,900 שקל


לדגמי פולקסווגן בישראל - פולקסווגן

לחוות דעת על פולקסווגן גולף:
למאמר זה התפרסמו 2 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. יהיה וידאו גם על זה ???????  יש היא בטוח תהיה מצוינת

איתי בהונקר,02.10.2014

2. פולסווגן יודעים לייצר מכוניות אכותיות וטובות ואני אוהב את המכוניות שלהם אבל תמיד יש להם נטייה ליהיות יקרות להחריד ולצערי במחיר יקר מאוד והאבזור לא מאוד מרשים מנוע ותיבת ההילוכים כמו תמיד בפולסווגן טובים מאוד (לת)  

עמית שורק,07.10.2014
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים