בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

פולקסווגן אפ בישראל: החל מ-70 אלף שקלפולקסווגן מתחילה לשווק את האפ, תאומתן של סיאט מי וסקודה סיטיגו. ההבדל העיקרי בין המכוניות הוא משך האחריות
מאת נועם ריין

לפני קצת יותר משנה הגיעו לישראל סיאט מי וסקודה סיטיגו, מכוניות המיני של קבוצת פולקסווגן. הצלע השלישית בחבורה, פולקסווגן אפ, נשארה באירופה בגלל תמחור גבוה מדי - אך כעת מתחילה היבואנית את השיווק בישראל, במחיר גבוה משמעותית מזה של האחיות: 69,900 שקל לגרסה הידנית, או 79,900 שקל לגרסה עם תיבת הילוכים רובוטית.

פולקסווגן אפ
פולקסווגן אפ, כמו אחיותיה, היא מכונית מיני מרווחת יחסית בזכות בסיס גלגלים של 2.42 מ'. אך למרות המרווח הטוב יחסית, ברכב מורשים לנסוע 4 נוסעים בלבד. נפח תא המטען עומד על 251 ליטר, וציון הריסוק עומד על 5 כוכבים - בין היתר בזכות מערכת לבלימה אוטומטית במהירויות עירוניות.

באפ מותקן מנוע 3 צילינדרים בנפח 1.0 ליטר, בהספק של 75 כ"ס - אותו מנוע הקיים בסיאט מי ובגרסה החזקה של סקודה סיטיגו. צריכת הדלק המשולבת עומדת על 22 ק"מ לליטר על פי נתוני היצרן. מבחינת האבזור אין חידושים מיוחדים, והאפ נמצאת בין הסיאט לסקודה מבחינה זו: יש בה 2 חלונות חשמל, מערכת שמע מקורית עם 2 רמקולים (לעומת 6 בסיאט) ומושב נהג עם כוונון לגובה (שיש בסקודה ואין בסיאט).

פולקסווגן אפ

המחירים של האחיות נמוכים יותר משמעותית: הסיאט עם אותו מנוע ותיבה ידנית עולה 65 אלף שקל עם 5 דלתות או 71 אלף עם תיבה רובוטית, והסקודה נמכרת עם מנוע בהספק מופחת של 60 כ"ס (אך עם ביצועים כמעט זהים) במחיר של 61,500 שקל לידנית או 69,500 לרובוטית. לפולקסווגן יתרון של 3 שנות אחריות לעומת שנתיים באחרות, וכן הבטחה של היבואנית לטרייד אין עתידי במחיר מחירון.


לדגמי פולקסווגן בישראל - פולקסווגן
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. עם מחיר כזה לא יהיה לה סיכוי  למלמה שמישהו ילך עליה ולא על הפיקנטו למשל? שכהפיקנ...

נדב,22.03.2014
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים