סקודה ראפיד - עכשיו גם בהאצ'בקבתערוכת פרנקפורט תציג סקודה את הראפיד "ספייסבק", הגרסת הצעירה של המשפחתית המוזלת. ייתכן שיווק גם בישראל
מאת נועם ריין

סקודה ראפיד, המשפחתית המוזלת של קונצרן פולקסווגן, ממוקמת בין הפאביה הקטנה לאוקטביה המשפחתית - ולמרות שגם היא וגם האוקטביה בנויות בתצורת 5 דלתות (הקרויה "נוצ'בק"), סובלת סקודה ממחסור במכונית משפחתית האצ'בק שתשבור קצת את התדמית הרצינית של החברה.המכונית שאמורה לתת את המענה לחלל שנוצר בגזרת ההאצ'בק היא סקודה ראפיד "ספייסבק" - שמציעה מרכב 5 דלתות מקוצר, תא מטען קצת יותר קטן ועיצוב שפונה לקהל הצעיר. העיצוב החיצוני של הספייסבק מעט יותר ספורטיבי מזה של הראפיד המוכרת, עם דלת תא מטען שמשתפלת בחדות אחורנית וצבועה בשחור, ספויילר, חלון אחורי שמזכיר תצורת סטיישן וגג פנוראמי שיתווסף כאופציה.

לעומת הראפיד המוכרת האורך הכולל קוצץ ב-18 ס"מ, ונפח תא המטען ירד מ-530 ליטר ל-415 ליטר בגרסת הספייסבק. היצע המנועים ישאר זהה למגוון הקיים בראפיד, כאשר לשוק הישראלי יהיו רלוונטיים מנועי ה-1.2 ליטר וה-1.4 ליטר בטכנולוגיית ה-TSI. החשיפה הרשמית של המכונית תהיה בתערוכת הרכב של פרנקפורט בחודש ספטמבר, כאשר בהמשך ייתכן והיא תשווק גם בישראל.


לדגמי סקודה בישראל - סקודה

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים