בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

סקודה פאביה עוברת מתיחת פנים

סקודה פאביה עוברת מתיחת פנים


סקודה חשפה פרטים ראשונים על הפאביה המחודשת, עם נגיעות עיצוב ותוספת חשובה של מערכות בטיחות מתקדמות. אצלנו עוד השנהמאת רן סגל
 
סקודה פאביה הושקה לראשונה בשנת 1999 ושווקה אז במספר תצורות; האצ'בק, סדאן וסטיישן. כעת, הדור השלישי שלה, שהושק בשנת 2014 ונמכר מאז בכחצי מיליון יחידות, עובר מתיחת פנים קלה של אמצע החיים. פרטים מלאים על הפאביה המחודשת יחשפו בתערוכת ז'נבה שתיפתח ב-8 במרץ.


 
היצע המנועים בסקודה פאביה ימשיך את הקו המוכר, עם ארבעה מנועי בנזין בעלי 3 צילינדרים ובנפח של 1.0 ליטר. ההספקים בגרסאות האטמוספריות (שלא משווקות בישראל) עומדים על 60 כ"ס ו-75 כ"ס ובגרסאות המוגדשות על 95 כ"ס ו-110 כ"ס. המנוע החזק בהיצע ישודך לתיבת הילוכים רובוטית דו-מצמדית בעלת 7 הילוכים וזו כנראה תהיה הגרסה הרלוונטית ביותר עבור ישראל.
 

האבזור בסקודה פאביה המחודשת כולל כעת גם אופציה לתאורת לד מלאה, מסך מולטימדיה חדש בגודל 6.5 אינץ' עם קישוריות לאפליקציית השירות של סקודה, אפל קארפליי ואנדרואיד אוטו ואפשרויות שיקוף נוספות. כחלק מגישת ה-Simply Clever של סקודה, בחלק מהדגמים ישנו מגרד קרח שנמצא בפתח מיכל הדלק (פריט שכמובן לא רלוונטי לישראל) אך הוא כולל כעת גם סרגל למדידת עומק שחיקת הצמיג. בנוסף, ישנה אופציה לשקעי USB נוספים גם ליושבים מאחור, מדף פיצול בתא המטען ובגרסאות הסטיישן תאורת תא המטען משמשת גם כפנס נשלף.

סקודה פאביה מחודשת
 
בתחום הבטיחות, הפאביה המחודשת תציע (בנוסף לבלימת חירום אוטונומית שכבר קיימת ברכב) גם מערכת לניטור רכב בשטח מת במראות, התרעת התנגשות מאחור כמו, התרעת תנועה חוצה מאחור ומעבר אוטומטי לאורות גבוהים. מערכת התרעה על סטיה מנתיב לא תוצע, מה שאומר שבישראל תצטרך היבואנית להתקין במכוניות מערכות התרעה של מובילאיי.

שינויי העיצוב בפאביה נוגעים בעיקר לחלקה הקדמי והאחורי, כאשר הפגושים והפנסים קיבלו עיצוב חדש, אם כי לא עברו שינוי בולט במיוחד ולא זכו לפיצול של הפנסים באוקטביה. סקודה הרחיבו את היצע חישוקי הסגסוגת שלהם עד למידה של 18 אינץ'. בפנים הרכב סקודה מציינים כי איכות החומרים מעודנת ונעימה יותר, נוספו אפשרויות גימור חדשות לתא הנוסעים ושילובי צבעים לריפודי המושבים.

סקודה פאביה המחודשת - סטיישן
 
מצ'מפיון מוטורס, יבואנית סקודה לישראל, נמסר כי סקודה פאביה המחודשת תגיע אלינו ברבעון האחרון של 2018.
 
 
לדגמי סקודה בישראל – סקודה
 
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים