סקודה בדרך לרכב פנאי חדש

סקודה


סקודה חושפת טיזר מסקרן לקראת רכב פנאי עירוני שיוצג בתערוכת ז'נבה. אצלנו בעוד שנהמאת נועם ריין
 
אחרי חודשים של המתנה סבלנית, חשיפות חלקיות וטיזרים שעברנו בדרך להשקה של סקודה סקאלה, נראה שהיצרנית הצ'כית הולכת לקראת מסע נוסף דומה - הפעם עם רכב פנאי עירוני, שיוצג בתחילת חודש מרץ בתערוכת ז'נבה ויגיע לישראל ברבעון הראשון של 2020.


 
לדגם החדש עדיין אין שם, אבל אנחנו כבר יודעים לומר שהוא יתבסס על פלטפורמת ה-MQB A0, המשרתת גם את סיאט ארונה וסקודה סקאלה. הג'יפון החדש צפוי להיות גדול ומרווח יותר מהארונה, אך קטן מהקארוק. בחזית צפוי להיות מנוע טורבו-בנזין בנפח 1,000 סמ"ק, וייתכן שתוצע גם גרסת 1,500 סמ"ק מוגדשת.
 

בסקודה מבטיחים כי רכב הפנאי החדש ישלב את היתרונות של דגמי ה-SUV, ובהם ישיבה גבוהה, שדה ראיה משופר ומרווח גחון עדיף - לצד היתרונות של מכוניות קומפקטיות בתמרון ובניהוג. הג'יפון העתידי יציע כמובן את מערכות הבטיחות שקיימות גם בדגמי המותג האחרים, וגם פריטים שונים שקיימים בסקודה סקאלה עליה הוא מבוסס - בין היתר לוח מחוונים וירטואלי. בסקודה טוענים גם למרווח פנימי נדיב מהמקובל בסגמנט.
 
יצוין כי כבר לפני כשנה הציגה סקודה רכב פנאי קטן לשוק הסיני, תחת השם סקודה קאמיק - אך הפעם מדובר בדגם שונה לחלוטין. ממבט בתמונה היחידה שפורסמה ניתן להבחין כי סקודה בחרה בעיצוב חדש לחזית, שמזכיר מאוד את זה של דגמי יונדאי האחרונים. יחידת התאורה התחלקה לשתי קומות, כאשר מעל פנסי החזית נמצאת תאורת יום מבוססת לד - אשר הופכת לתאורת איתות דינאמית.

 
לדגמי סקודה בישראל - סקודה
למאמר זה התפרסמו 3 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. ביג דיל (לת)  

,16.01.2019

2. אולי הכוונה לסקודה פולאר  רכב שכבר נוסע באירופה,קטן מהקארוק ויותר דומה ל טי...

פחו,16.01.2019

3. "דגמי יונדאי האחרונים" הם לא התחילו עם זה בכלל, סיטרואן עשו את זה עם הפיקאסו והקקטוס...  כל דבר שאפשר אתם דוחפים את יונדאי.

ניר,17.01.2019
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים