בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

סיטרואן C1 מתעדכנת

סיטרואן C1 מתעדכנת


סיטרואן הציגה מספר עדכונים למכונית המיני שלה עם תוספת כוחות סוס ומערכות בטיחות מתקדמותמאת רן סגל
 
סיטרואן הציגה עדכון למכונית המיני שלה, ה-C1 שנולדה מפיתוח משותף עם פיג'ו וטויוטה - פיתוח שהוליד גם את פיג'ו 108 (107 בדור הקודם) וטויוטה אייגו. סיטרואן מציינים כי מאז השקתה בשנת 2005, ה-C1 מכרה מעל מיליון יחידות.
 
ה-C1 משווקת בארץ עם מנוע 3 צילינדרים בנפח 1.0 ליטר המספק 69 כ"ס ומומנט של 9.7 קג"מ. המנוע משודך לתיבה ידנית עם חמישה הילוכים או רובוטית חד-מצמדית עם חמישה הילוכים גם כן. היא משווקת בגרסאות 5 דלתות (בעולם ישנה גם גרסת 3 דלתות) או קבריולה גג רך (כשרק הגג נפתח - פתיחת "קופסת סרדינים").
 
סיטרואן C1 המעודכנת מקבלת מנוע זהה לזה שבאייגו המחודשת. למנוע המעודכן ישנם כעת 72 כ"ס ומערכת עצור וסע (בגרסה הידנית). המנוע המעודכן גם שיפר את נתון פליטת המזהמים בהתאם לתקנות הזיהום יורו 6.

סיטרואן C1 מעודכנת - שילוב צבעים
 

סיטרואן מציינים כי אין שינוי במידות, אך איכות החומרים והנוחות שופרה. נוספו אפשרויות צביעה חדשות ואפשרויות התאמה אישית חדשות. ישנם שינויי עיצוב קלים כגון סמלים חדשים וכיתוב "C1" בהתאם לגופן החדש בקו הדגמים, ריפודים בצבעים חדשים, אפשרות התאמה לחישוקי הרכב, צבעי גוף חדשים של כחול ואדום (שיחליפו את הצבעים הקיימים) מתוך אפשרות של 8 צבעים. כמו כן, ישנה גם צביעה שונה לגג הרכב וסך של 32 שילובי צבעים שונים.

סיטרואן C1 מעודכנת - פנים
 
מעבר לכל זה נוספו גם אביזרים חדשים כגון כניסה והנעה ללא מפתח, עדכון למערכת המולטימדיה בעלת מסך מגע בגודל 7 אינץ שיכלול כעת אפשרויות שיקוף וקישוריות אנדרואיד אוטו ואפל קארפליי.
 
החדשות החשובות הן תוספת מערכות בטיחות אקטיביות מקוריות הכוללות התרעת סטייה מנתיב, התרעת התנגשות ובלימת חירום אוטונומית במהירות עירונית.
 
 
לדגמי סיטרואן בישראל – סיטרואן
 
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים