בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

סיטרואן ג'מפי נכנס לשוק המוניות

סיטרואן ג'מפי נכנס לשוק המוניות


מלבד שוק המוניות, הג'מפי יוצע מעתה גם כרכב קירור - וכך גם סיטרואן ברלינגו ופיג'ו בוקסר. בנוסף יוצעו המסחריות של לובינסקי עם עד 5 שנות אחריותמאת רן סגל
 
מחלקת כלי הרכב המסחריים של קבוצת לובינסקי, יבואנית פיג'ו וסיטרואן, מרחיבה את היצע תצורות המרכב של הדגמים המסחריים שלה ותציע כעת אפשרויות תצורה להובלה בקירור וכמונית.
 

הובלה בקירור

סיטרואן ברלינגו, סיטרואן ג'מפי ופיג'ו בוקסר יוצעו עם דיגומי הובלה בקירור. הדיגומים החדשים מיוצרים בהתאם לצורכי הלקוח ותקני הטמפרטורה הנדרשים בהתאם לסוג הסחורה. לדוגמה, 0 עד 18 מעלות להובלת ירקות ופרחים או 0 עד מינוס 16 להובלת מזון, בשר קפוא וכו'.

פיגו בוקסר - קירור
 
גרסת הקירור של פיג'ו בוקסר, למשל, במימדי הביניים (L3H2) תציע משקל העמסה נטו של 1.46 טון ונפח ההטענה שלה עומד על 13 קוב. הגרסה הארוכה והגבוהה ביותר (L4H4) מציע בעלת נפח הטענה שמגיע ל-17 קוב.
 
בנוסף לעלות הרכב הנבחר יש להוסיף סכום שמתחיל ב-50,000 שקל (לפני מע"מ) לטובת התאמתו להובלה בצינון, קירור או הקפאה. 
 

מוניות

לסיטרואן ג'מפי נוספה אפשרות דיגום חדשה והיא תוכר כאוטובוס ציבורי זעיר עם סידור הושבה של נהג ו-6 נוסעים. בשורה הראשונה ישב הנהג ונוסע נוסף, השורה השניה תכיל שני מושבים לטובת מעבר נוח לשורה השלישית, ובשורה השלישית נמצא 3 מושבים. לדגם המונית יהיו שתי דלתות צד, מדרגת צד חשמלית ומזגן אחורי - כמו גם תא מטען גדול למדי.

סיטרואן גמפי - מונית
 
סיטרואן ג'מפי בתצורת מונית תציע מנוע דיזל בנפח 2 ליטר המספק 177 כ"ס, המשודך לתיבת הילוכים אוטומטית בעלת 6 יחסי העברה. מחירו של סיטרואן ג'מפי בתצורת מונית יעמוד על 140,990 לפני מע"מ.

סיטרואן גמפי - מונית - מושבים
 
המחלקה המסחרית של קבוצת לובינסקי תערוך ימי מכירות בין התאריכים 7-8 בדצמבר תחת השם Work Shop, במתחם הקבוצה באיזור תעשיה שורק ראשל"צ. בימי המכירות  יוצעו עד 5 שנות אחריות ומגוון אפשרויות רכישה ואף תוכניות מימון עד 100%.
 
בשלושת הרבעונים הראשונים של שנת 2017 נמכרו 3388 יחידות של סיטרואן ברלינגו, 417 יחידות של סיטרואן ג'מפי ו-237 פיג'ו בוקסר. סך דגמים אלו מהווים כ-40% מנתח שוק המסחריות.
 
 
לדגמי סיטרואן בישראל – סיטרואן
לדגמי פיג'ו בישראל – פיג'ו
 
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים