בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

סיאט ארונה Style X: לרכישה באונליין בלבד

סיאט ארונה Style X: לרכישה באונליין בלבד


גרסה חדשה של רכב הפנאי הקטן כוללת אבזור עשיר יותר אך תימכר באינטרנט בלבד. המחיר - 113,000 שקליםמאת רן סגל
 
בשנה שעברה השיקה צ'מפיון מוטורס, יבואנית סיאט בישראל, את גרסת ה-Xcellence של האיביזה שזמינה לרכישה רק באמצעים דיגיטאליים ולא באולמות התצוגה. כעת מרחיבה היבואנית את היצע הדגמים לרכישה אונליין ומצרפת את רכב הפנאי הקטן – סיאט ארונה ברמת גימור Style X מחירה של רמת הגימור החדשה עומד על 112,900 שקלים, יקר ב-1,000 שקלים מגרסת ה-Style הרגילה אך עם אבזור עשיר יותר.

סיאט ארונה Style X
 
לסיאט ארונה Style X מנוע בנפח 1.0 ליטרים המספק 115 כ"ס. רמת הגימור החדשה כוללת את כל הקיים ברמת הגימור "סטייל" כגון כניסה והנעה ללא מפתח, חיישני גשם ותאורה, בקרת אקלים מפוצלת וחישוקים קלים בגודל 16 אינץ'. בנוסף לכך, בגרסת האונליין מצטרפים מושבים בריפוד משודרג, מערכת שמע Beats בעלת 6 רמקולים וסאבוופר, צביעה דו-גונית וחישוקים קלים גדולים יותר במידה של 17 אינץ'.
אבזור הבטיחות נותר זהה וכולל בלימת חירום אוטונומית ובקרת שיוט אדפטיבית.
 

צביקה לוי, מנהל חטיבת סיאט בצ'מפיון מוטורס: "כשנה לאחר שהשקנו את פלטפורמת המכירה באונליין, אנו גאים להרחיבה ולהציג גם את דגם הארונה הפופולרי בגרסה ייחודית לרכישה און ליין. כמותג רכב הפונה כבר קרוב לעשור לקהל צעיר בשלל אמצעים דיגיטליים, המכירה ברשת טבעית לנו. אנו פועלים במטרה לספק לקהל לקוחותינו חוויית רכישה אחרת, חדשנית, ברוח המותג. אנו מאמינים כי ערוץ המכירה אונליין רק יתעצם בתחום הרכב, ולכן אנו משקיעים משאבים ויכולות באופן קבוע ומתמשך בפלטפורמה זו. אנו מזמינים את המעוניינים בדגמים אלו, לבחון ולהתנסות באתר המכירה".

סיאט ארונה Style X
 
בחציון הראשון של 2019 נמכרו 1,834 יחידות של סיאט ארונה. לעומת זאת, באותה התקופה נמכרו 1,254 יחידות של סיאט איביזה – פער של 580 מכוניות לטובתו של הג'יפון הקטן.
 
לדגמי סיאט בישראל - סיאט
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. רוני (לת)  

מתי אפשר יהיה לרכוש גם את ה1.5 דרך האתר?,15.08.2019
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים