בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

סוזוקי קרוסאובר המחודשת כבר כאן

סוזוקי קרוסאובר


עם עיצוב מעודכן ומנוע טורבו חדש, סוזוקי קרוסאובר ערוכה מחדש לתחרות האגרסיבית בסגמנט רכבי הפנאי. האוטומטית תעלה 125 אלףמאת נועם ריין

לפני קצת יותר מ-3 שנים הגיעה סוזוקי קרוסאובר לראשונה לישראל, ומאז הספיקה להימכר בלא פחות מ-19 אלף עותקים, מתוכם 90% לשוק הפרטי. זאת למרות מנוע פושר ועיצוב סולידי, שני פרמטרים שמתחרים רבים הציעו בהם יתרון. מתיחת הפנים של סוזוקי קרוסאובר מטפלת בשתי נקודות התורפה, ולאחר שבשבוע שעבר נהגנו לראשונה בקרוסאובר המעודכן על כבישי הונגריה - כעת הוא מגיע לישראל, עם עליה קלה במחירים.

סוזוקי קרוסאובר

העיצוב החיצוני של הקרוסאובר עבר הקשחה משמעותית, בעיקר בגריל הקדמי שכעת נראה אגרסיבי ובולט יותר - בזכות גימורי הכרום, הפסים האנכיים וההבלטה היחסית. שינוי התדמית של הקרוסאובר גרר גם עליה קלה במרווח הגחון, מ-17 ל-18 ס"מ. מאחור לא חלו שינויים, ומבפנים היצרנית מכריזה על שיפור קל באיכות החומרים.


מנוע ה-1,600 סמ"ק הותיק של הקרוסאובר (ששורשיו עוד בסוזוקי ליאנה) הוחלף במנוע טורבו-בנזין מודרני, בנפח של 1,400 סמ"ק עם הספק של 140 כ"ס - נתונים דומים לאלו של שברולט טראקס ופיאט 500X. נתון המומנט עלה מ-15.9 ל-22.4 קג"מ, המושגים כבר ב-1,500 סל"ד. גם תיבת ההילוכים הוחלפה, ובמקום התיבה הרציפה הותקנה תיבת 6 הילוכים אוטומטית.

השינוי ביחידת ההנעה הוביל לשיפור ניכר בביצועים, וכעת הקרוסאובר מזנק ל-100 קמ"ש בתוך 9.5 שניות - שיפור של כמעט 3 שניות. נתון צריכת הדלק השתפר קלות, מ-18.1 ל-18.5 ק"מ לליטר.

סוזוקי קרוסאובר

רשימת האבזור בגרסה האוטומטית כמעט ולא השתנתה, בעוד הגרסה הידנית קיבלה חיזוק בתחום הזה וכעת הן מציעות מפרט אבזור זהה. בין היתר ניתן למצוא בקרוסאובר בקרת שיוט, כניסה והנעה ללא מפתח, 7 כריות אוויר, בקרת אקלים מפוצלת, דיבורית בלוטות' וחישוקי "17 קלים. מערכת מולטימדיה בהתקנה מקומית זמינה בתשלום נוסף, ומערכות בטיחות מקוריות לא מוצעות - ובמקומן מתקינה היבואנית מערכת מובילאיי.

עם מתיחת הפנים, נרשמת גם עליה קלה במחירים. הגרסה הידנית של סוזוקי קרוסאובר התייקרה ב-10,000 שקלים, ומחירה יעמוד על 109,990 שקלים. הגרסה האוטומטית התייקרה ב-3,000 שקלים, ומחירה יעמוד על 124,990 שקלים.

סוזוקי קרוסאובר

במסגרת ההשקה תערוך היבואנית אירוע מכירות בנתיב המהיר בתל אביב, במסגרתו יועמדו לרשות הלקוחות עשרות רכבי הדגמה לנסיעה של 12 דקות, הלוך וחזור על הנתיב המהיר. האירוע יתקיים ביום שלישי ה-3.3, בין השעות 9 בבוקר ל-14:00 בצהריים. לרוכשים במסגרת האירוע תינתן הנחה ממחיר הרכישה וכן הטבות טרייד אין ומימון.


לדגמי סוזוקי בישראל - סוזוקי
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים