בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

סוזוקי ג'ימני: השיפורים הכי הכי

סוזוקי ג'ימני: השיפורים הכי הכי


יושבים בבית ומפנטזים על טיול? קבלו 5 סרטונים שלקחו את רכב הטיולים הקטנטן למחוזות מפתיעיםמאת רן סגל
 
הימים ימי קורונה ולא ממש אפשר (או מותר) לצאת מהבית, אבל תמיד אפשר לצפות ביוטיוב ולאכול את הלב. מצאנו עבורכם ברחבי הרשת 5 סרטונים מדליקים על אנשים שהפכו את סוזוקי ג'ימני, רכב הטיולים האולטימטיבי, למשהו אחר לגמרי - מפלצת עבירות, מחנה נייד או בכלל מכונית ספורטיבית. שנתחיל?
 

1. המאהל הנייד

סוזוקי ג'ימני הוא בראש ובראשונה רכב שטח, כזה שתרצו להגיע איתו לכל מקום. יש כאלו שמטיילים עם לנדקרוזר או פאג'רו, פורסים מזרון על המושבים המקופלים והולכים לישון; אבל מה עושים כאלו שיש להם ג'ימני? הסרטון הראשון כולל כמה שיפורים שיהפכו את הג'ימני שלכם למחנה נייד.
 
 

2. הביזון השחור

ואם כבר רכשנו רכב שטח יעודי, למה לא להפוך אותו למשהו קיצוני במיוחד? על בסיס הג'ימני בגרסת הסיירה (שלא משווקת בישראל), הכירו את הג'ימני "ביזון שחור" – עם צמיגי שטח גדולים, בתי גלגלים תפוחים, הגבהה רצינית, מוטות מיצבים וגם לא מעט תאורות לד.
 
 

3. משלושה יוצא אחד

את הג'ימני הרגיל בחנו כבר, רשימת שיפורי השטח כמעט בלתי נגמרת, אז איך נדע מה הג'ימני שהכי מתאים לנו? החבר'ה ב-Unseald 4X4 ערכו מבחן השוואתי בין ג'ימני סטנדרטי לגמרי, אחד משופר קלות וג'ימני נוסף שעבר שיפור מקיף לשטח. האם ההבדלים באמת כאלו גדולים?
 
 

4. ג'ימני? מרצדס!

כשנחשף הדור החדש של הג'ימני התגובות ברשת געשו ודיברו על הדמיון ל-G קלאס האייקוני של מרצדס. זמן קצר לאחר מכן קיטים להתאמה אישית החלו לצוץ. אז אם בא לכם להפוך את הג'ימני שלכם ל-G קלאס או אפילו לדיפנדר, כל שנשאר לכם הוא להזמין קיט מתאים.
 
 

5. ג'ימני מירוצים

ולסיום, הג'ימני כידוע מציג יכולות אדירות בשטח, אבל על הכביש הביצועים שלו פחות מרשימים ויש כאלו שירצו לקבל ממנו קצת יותר. וכשאנחנו אומרים "יותר" אנחנו לא מתכוונים לשיפור בזוויות הגישה או מרווח הגחון, אלא בשיפור ביצועי המנוע וההתנהגות, עם טאצ' עיצובי ספורטיבי ומנוע שמייצר לא פחות מ-200 כ"ס.
 
 
 
לדגמי סוזוקי בישראל – סוזוקי
למאמר זה התפרסמו 3 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. ענק  חולה על הג'ימני שלי, לא מוכר אותו בחיים

עידו,27.03.2020

2. מה הסיפור של הבחור עם הג'ימני מירוצים?  רצית רכב שטח או רכב ספורט? תחליט, בנאדם

נהגוס,27.03.2020

3. מישהו יודע כמה ההנחה של הג'ימני במבצע חבר? (לת)  

רנג במיל,27.03.2020
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים