בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

סובארו BRZ הושקה בישראלמכונית הקופה החדשה, סובארו BRZ, נחתה בישראל. המחירים מתחילים ב-219,900 אלף שקלמאת יתיר דוידוביץ

חברת יפנאוטו, יבואנית סובארו לישראל, השיקה היום את מכונית הספורט-קופה החדשה שלה - סובארו BRZ. למכונית החדשה, שהושקה על מסלול הנהיגה בכוכב יאיר, יש אחות תאומה בשם טויוטה GT-86 שהושקה אף היא בשבועות האחרונים. ה-BRZ  מציעה מתכון מנצח עבור חובבי נהיגה ורומנטיקנים: מנוע אטמוספרי עם 200 כוחות סוס, הנעה אחורית ותנוחת ישיבה שמגרדת את הרצפה.

ה- BRZמציעה עסקה טובה מאוד, בעיקר ביחס לאחות התאומה מבית טויוטה. נכון להיום, גרסת הבסיס הידנית עולה 219,900 שקל, עשרת אלפים שקל פחות מהטויוטה המקבילה. הגרסה האוטומטית עולה 229,900 שקל, מחיר זהה למחירה של הטויוטה הידנית. למכונית ה"פאן" של סובארו רמת גימור נוספת, פרימיום, שתכלול מושבים מצופים עור ואלקנטרה. מחיר של גרסה זו יהיה גבוה ב-10,000 שקל גם בגרסה הידנית וגם בגרסה האוטומטית.


סובארו BRZ. מחזירה את החיוך לפנים / צילומים: יצרן

מהנהיגה הקצרה שערכנו על המסלול קשה היה להתרשם לעומק מהרכב, אך ללא ספק מדובר בכלי רכב שכל כולו מוכוון להנאה מנהיגה וכיף. ההגה ישיר וחד, השלדה צייתנית ומערבת והבלמים טובים מאוד. המנוע מצידו חסר קצת מחץ בסל"ד נמוך, אבל הוא מפצה עם אורך נשימה בסל"ד גבוה ועם פס-קול מצויין. תנוחת הישיבה נמוכה וספורטיבית, בדיוק כמו שחובבי הנהיגה אוהבים.

אורן חסון, מנכ"ל יפנאוטו, התייחס למכירות הצפויות של הקופה המסקרנת בישראל. לדבריו השוק הישראלי בשל למכוניות יחודיות כמו ה-BRZ. בזכות זוג המושבים הננסיים מאחור הוא צופה שהיא תתאים "לבוגרי מיאטה". עד סוף השנה יוצעו לא יותר מ-20 מכוניות ובשנה הבאה צופים בסובארו שינחתו בארץ לא יותר מחמישים מכוניות לאור הביקושים הערים בארצות הברית ובאירופה.

בקרוב תגיע סובארו BRZ למבחן מלא ב-iCar שיגלה עד כמה היא באמת מכונית ספורט טובה, אולם לחובבי הנהיגה נמליץ כבר להגיע לאפסנאות ולחתום על קיטבג של חיוכים ואדרנלין.לדגמי סובארו בישראל - סובארו


למאמר זה התפרסמו 2 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. יקרה מדי :( (לת)  

סתם נהג,27.06.2012

2. יקרה מאוד ולא בצדק, ב-180 אלף יש מצב לנסיעת מבחן  רכב ספורט אמיתי שמתיימרת להיות ה-BRZ צריך להיות מה...

נהג שירוקו,28.06.2012
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים