בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

סאנגיונג רקסטון חוזר לישראלרכב השטח של מגיע לישראל לאחר שעבר מתיחת פנים. יציע 7 מקומות ישיבה, שלדת סולם והילוך כוח תמורת 225,000 שקל
מאת נועם ריין

בסגמנט רכבי השטח האמיתיים, אין הרבה אופציות בשוק הרכב הישראלי. במחירים שמתחת ל-190,000 שקל אפשר למצוא את סוזוקי גרנד ויטרה וסובארו פורסטר, שנפגשנו אצלנו לאחרונה למבחן השוואתי; ומדרגת המחיר הבאה נמצאת הרחק באיזור ה-320,000 שקל ומעלה, מרחב המחיה של כלים כמו מיצובישי פאג'רו וטויוטה לנד קרוזר. את החלל שבאמצע ינסה למלא מעתה סאנגיונג רקסטון - שיציע מפרט שטח מרשים הכולל שלדת סולם, הילוכי כוח ומרווח גחון של 24.6 ס"מ (עם ערכת ההגבהה). הרקסטון, כמו הפאג'רו והלנדקרוזר, יציע 7 מקומות ישיבה - במחיר של 225,000 שקל, נמוך בכ-100,000 שקל ממתחריו הישירים.

סאנגיונג רקסטון

סאנגיונג רקסטון W. קשה להבחין בשינויים לעומת הדגם היוצא / צילומים: יצרן

סאנגיונג רקסטון עבר לאחרונה מתיחת פנים, במסגרתה עודכן מעט העיצוב החיצוני והוחלפה יחידת ההנעה הותיקה. כיום שוכן בחרטומו של הרקסטון מנוע טורבו-דיזל בנפח 2.0 ליטרים, בהספק של 155 כ"ס. אל המנוע משודכת תיבת הילוכים אוטומטית בעלת 5 יחסי העברה, ואם לשפוט לפי התפקוד של המנוע והתיבה במיניוואן סאנגיונג רודיוס - מדובר בשילוב לא רע, שמספק ביצועים טובים בהחלט. צריכת הדלק הממוצעת, ע"פ נתוני היצרן, עומדת על 12.8 ק"מ לליטר.

רשימת האבזור עשירה יותר מבעבר, והיא כוללת בין היתר מערכת שמע עם שליטה מההגה וחיבורי USB, דיבורית בלוטות', בקרת שיוט, בקרת אקלים עם פתחי אוורור מאחור, מראות צד עם קיפול חשמלי, פנסי ערפל וחישוקים קלים. מערכת מולטימדיה וחלון שמש בגג מוצעים כאופציה בתוספת תשלום.

סאנגיונג רקסטון

יהודה בר נתן, מנהל המכירות והשיווק בטלקאר: "הרקסטון המחודש הוא המצטרף האחרון לרודיוס ולאקטיון ספורטס שהושקו לאחרונה בישראל. אנו מאמינים שלרקסטון מקום של ממש בשוק המקומי המשווע לפתרונות של רכב בעל יכולת שטח עם שבעה מקומות ישיבה ובמחיר תחרותי. ב-1.2.2014 יפתח בת"א אולם תצוגה חדש למותג סאנגיונג, ברחוב ריב"ל. זאת מתוך ראייה עתידית של דגמים נוספים של המותג שצפויים להצטרף בשנת 2015."


לדגמי סאנגיונג בישראל - סאנגיונג

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים