בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

סאנגיונג רודיוס החדשה מתקרבת לישראלאחרי שנים רבות וארוכות עם הדגם הנוכחי, מציגה את הדור החדש של הרודיוס. הבשורה: העיצוב השתפר
מאת נועם ריין

מילים רבות כבר נכתבו על העיצובים השנויים במחלוקת של סאנגיונג ובמיוחד במקרה של הרודיוס, אך אין עוררין על כך שמדובר באחד מהכלים השימושיים ביותר עבור משפחות גדולות. כעת מציגה סאנגיונג איורים ראשונים של הרודיוס החדש, ובינתיים נראה שלפחות בתחום העיצוב מסתמן שיפור.


סאנגיונג רודיוס. יהיה נאה יותר מקודמו? / איורים: יצרן

הדגם הסופי יוצג ככל הנראה בתערוכת ז'נבה בחודש מרץ הקרוב, ובינתיים משחררת היצרנית הקוריאנית את הנתונים הבסיסיים של הרכב. כרגיל, הרכב יוצע לצרכנים בגרסאות של 7 או 9 מקומות ישיבה, כאשר שני מנועים ישודכו לרכב: בנזין בנפח 3.2 ליטר שלא יגיע לישראל, וטורבו דיזל בנפח 2 ליטר עם הספק של 155 כוחות סוס ומומנט של 36.7 קג"מ. תיבת ההילוכים תהיה אוטומטית עם 5 הילוכים, בדיוק אותו שילוב שנמצא בסאנגיונג קוראנדו.

מחברת "טלקאר" המייבאת את דגמי סאנגיונג לישראל נמסר כי הרכב יגיע לישראל כבר ברבעון השני של 2013, בהתאם להבנות עם היצרן. רשימת האבזור בגרסה המקומית תכלול מערכת שמע מקורית עם שליטה מההגה, דיבורית בלוטות', מסילות גג, חלונות כהים ועוד.


לדגמי סאנגיונג בישראל - סאנגיונג

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים