בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

ניסאן אלמרה חוזרתניסאן אלמרה המשפחתית יוצאת מהקבר ומגיעה לתערוכת מוסקבה בגרסה חדשה. כרגע היא תישאר בשוק הרוסי
מאת נועם ריין

ניסאן אלמרה היא מכונית פופולארית ומבוקשת בשוק המשומשות הישראלי, בעיקר בגלל מוניטין האמינות המצוין - אבל מה אם נגיד לכם שבקרוב תצא לשוק אלמרה חדשה, שתתחרה ראש בראש מול משפחתיות מכובדות ומוערכות כמו פורד פוקוס ופולקסווגן ג'טה?

בקרוב מאוד תהפוך ההזיה הזו למציאות, כאשר ניסאן אלמרה חדשה לחלוטין תצא לשוק הרוסי. בתערוכת מוסקבה שנערכת בימים אלו חשפה ניסאן את האלמרה העדכנית, שלפחות כרגע נראית כמו מכונית שתישאר על אדמת רוסיה ולא תפלוש למערב אירופה. העיצוב, אם בכלל מישהו הקדיש לו מחשבה באלמרה החדשה, נראה מיושן ומזכיר את המשפחתיות הסיניות. גם עיצוב הפנים פשוט מאוד, ולפחות מן התמונות נראה שאין לניסאן כוונה לצאת עם המכונית הזו מחוץ למדינות מתפתחות.

פרסומת >>> מתעניין באחד מדגמי ניסאן? להצעות ומבצעים לחץ כאן


ניסאן אלמרה 2013. מישהו שילם למעצב? / צילומים: יצרן

כמו שאוהבים במזרח אירופה, ניסאן אלמרה היא מכונית ארוכה: 456.6 ס"מ נמתחים בין פגוש לפגוש, שזה ארוך יותר מפולקסווגן ג'טה שהיא המשפחתית הארוכה ביותר בישראל כיום. בסיס הגלגלים משתרע לאורך 270 ס"מ, מה שאמור להבטיח מרווח פנים נדיב, ותא המטען גדול אף הוא עם נפח הטענה של 500 ליטרים. האלמרה החדשה תשווק בתצורת ה-1.6 אוטומט שחביבה על הקהל הישראלי. המנוע מספק 102 כ"ס ו-14.7 קג"מ, ותיבת ההילוכים תציע 4 יחסי העברה בלבד (5 הילוכים בגרסה הידנית). רמת הגימור הבסיסית של האלמרה תכלול שני חלונות חשמל, מחשב דרך ומראות צד מחוממות, והגרסה שמעליה תוסיף גם מיזוג אוויר, חלונות חשמל מאחור, חישוקים קלים, מערכת שמע מקורית עם ממשק בלוטות' והגה מצופה עור.


אם היינו מספרים לכם שזה תא הנוסעים של ניסאן סאני, זה היה נשמע הגיוני

כרגע אין צפי לשיווק של הרכב מחוץ לרוסיה, אך ניסיון העבר מלמד כי רכבים שמיועדים לשוק הרוסי עשויים בהחלט למצוא את דרכם לישראל גם אם אינם משווקים באירופה. מסלול דומה של מעבר מרוסיה לישראל התרחש גם במקרה של יונדאי i35, קיה פורטה והונדה סיוויק סדאן - כך שסביר בהחלט להניח שניסאן אלמרה החדשה תלך בעקבותיהן.

 

לדגמי ניסאן בישראל - ניסאן

 

למאמר זה התפרסמו 4 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. המחיר  מהאתרים ברוסית - נמסר שהמחיר יהיה תחרותי מאד והוא ...

מיקי,30.08.2012

2. אמאלה איזה כיעור- נראית כמו מכונית סינית מיושנת (לת)  

מוטי,31.08.2012

3. רון  ניסאן המשפחתית שתשווק בישראל היא הסנטרה ולא זו, זו...

כמה שטויות בכתבה אחת,02.09.2012

4. למען השם מאיזה סיאנס העלו את הכיעור הזה  אולי הם מכוונים לשוק הסיני.. אבל למה להעליב את האי...

יאנוש פפריקה,02.09.2012
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים