בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

נחשפה אופל אינסיגניה החדשההדור השני של אופל אינסיגניה מקבל עיצוב דמוי קופה, מימדים גדולים יותר ותוספת קטנה לשם: מעתה היא תיקרא אופל אינסיגניה גרנד ספורטמאת נועם ריין

כבר כמה שנים שסגמנט רכבי המנהלים הולך ומאבד מכוחו לטובת רכבי הפנאי, וזו אולי הסיבה שבגללה יצרני הרכב - בעיקר אלו האירופאיים - לא ממהרים להשיק דגמים חדשים. אבל אחרי כמעט 9 שנים, וקרוב למיליון מכוניות שנמכרו ברחבי העולם, הגיע זמנה של האינסיגניה המוצלחת להתחלף בדגם חדש.

אופל אינסיגניה

אופל אינסיגניה גרנד ספורט, כפי שמכונה הדור השני של המכונית, מציגה קודם כל עיצוב מוחצן ולטעמנו גם מרשים. היא מאמצת את האופנה החדשה של מכוניות סדאן דמויות קופה, בהתבסס על מכונית התצוגה המרהיבה אופל מונזה קונספט. המימדים גדלו, והאינסיגניה החדשה מציגה אורך כללי של 489.7 ס"מ - תוספת של 5.5 ס"מ לדגם הנוכחי, מה שאומר שהיא תהיה ארוכה מהסופרב והפאסאט; בסיס הגלגלים גדל ב-9.2 ס"מ והוא יעמוד על כ-283 ס"מ, כמו שברולט מאליבו וכמעט כמו הסופרב. משמעות העובדה שבסיס הגלגלים הוארך יותר מהאורך הכללי היא שסרחי העודף קוצרו, מה שאמור לתרום למראה הספורטיבי. לכך תסייע גם העובדה שהגג הונמך ב-3 ס"מ, וגם תנוחת הנהיגה הונמכה במידה דומה.


התוספת למידות באה יחד עם הפחתה משמעותית של 175 ק"ג מהמשקל הכולל, בזכות שימוש בחומרים מתקדמים יותר. תא המטען מציג נפח סביר של 490 ליטרים.

אופל אינסיגניה החדשה, שמבוססת על פלטפורמה חדשה לחלוטין, תציג מתלה אחורי רב חיבורי חדש עבור אופל, וגם מערכת הנעה כפולה מתוחכמת המחלקת את הכוח בין ארבעת הגלגלים באופן משתנה באמצעות מצמדים מנוהלי מחשב. חידוש נוסף עבור אופל הוא תיבת 8 הילוכים אוטומטית, ובמקרה הזה מדובר ככל הנראה בתיבה המוכרת של GM המשווקת גם עם קדילאק ATS.

אופל אינסיגניה

ברשימת האביזרים והמערכות ניתן למצוא דור חדש של פנסי לד עם טווח תאורה של 400 מטרים, בקרת שיוט אדפטיבית, בקרת סטיה מנתיב אקטיבית, מצלמת 360 מעלות, תצוגה עילית של נתוני הנסיעה מעל לוח המחוונים, ושוב - לראשונה באופל - מכסה מנוע מתרומם לקראת תאונה לצמצום הפגיעה בהולכי רגל.

אופל אינסיגניה

אופל אינסיגניה החדשה תוצג בתערוכת ז'נבה בחודש מרץ 2017, וסביר להניח שלקראת התערוכה יפורסמו פרטים נוספים אודות המנועים, הביצועים ותצרוכת הדלק. מהיבואנית ש.י.ר (קבוצת שלמה סיקסט) נמסר ל-iCar כי האינסיגניה החדשה תגיע לישראל ברבעון השלישי של שנת 2017.


לדגמי אופל בישראל - אופל


למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. יופי של אוטו (לת)  

,17.12.2016
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים