בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

מתיחת פנים לקיה ריובתערוכת פריז תציג קיה את מתיחת הפנים לסופר מיני קיה ריו, בעוד בת הדודה יונדאי i20 מוחלפת במקביל בדור חדשמאת יתיר דוידוביץ

קיה ריו, הסופר מיני שנמכרת בישראל מתחילת 2012, עוברת מתיחת פנים קלה שאמורה לשמור אותה אפקטיבית גם בשנים הקרובות מול התחרות המתעצמת. מבחוץ כוללת מתיחת הפנים שינויים קלים בפגושים הקדמי והאחורי וכן חישוקים חדשים בשלל גדלים. בנוסף יוכלו הלקוחות לבחור בשני צבעי מרכב חדשים: "כחול עירוני" ו"צהוב דיגיטלי".


קיה ריו 2015. מצא את ההבדלים / צילומים: יצרן
בתוך הרכב השינויים לא מהותיים יותר מאלו שנעשו מבחוץ. הפנים יתחדש בפסי כרום מסביב לפתחי המיזוג, בחומרים קצת יותר איכותיים וזהו, פחות או יותר.

מתחת לפני השטח מבטיחים אני קיה שינויים במערכת המתלים. לדברי הקוריאנים השדרוג של אלו ישפר הן את התנהגות הכביש והן את נוחות הנסיעה. בנוסף, כל המנועים יוצעו עם מערכת "עצור וסע".אם מקשיבים טוב לאנשי קיה אפשר להבין מדוע מתיחת הפנים היא קלה יחסית. מנהל התפעול של קיה באירופה אמר ש: "הריו היא המכונית הנמכרת שלנו בעולם ב-2013 והשלישית הכי נמכרת באירופה... הפופולאריות שלה מוכיחה שהמהנדסים שלנו הצליחו "לקלוע" לטעם הקהל כבר כאשר הרכב הושק וכעת שופרו מעט המראה החיצוני והפנימי".

קיה ריו המעודכנת צפויה להגיע לישראל במחצית הראשונה של 2015 עם יחידות ההנעה המוכרות כיום.


לדגמי קיה בישראל - קיה
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים