בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

מתיחת פנים ליגואר XJיגואר XJ, מכונית הפאר וספינת הדגל של מותג האצולה הבריטי, עוברת מתיחת פנים. מה השתנה? וכמה זה יעלה לבריטים?מאת נועם ריין

היגואר הכי יוקרתית שיש מתחדשת. מתיחת הפנים של יגואר XJ נחשפת בימים אלו, וכוללת שינויים קלים בעיצוב, בהתנהגות הכביש וברשימת האביזרים.

בעיצוב החיצוני הקלאסי יגואר כמעט ולא נגעה. ה-XJ המחודשת מצטיידת, כמקובל, בתאורת לד מלאה - כאשר בחזית ישנם גם שני פסי לד בצורת "J" לתאורת יום. כונסי האוויר בחזית קיבלו שבכה דמויית כוורת. מאחור האגזוזים הפכו ממרובעים לעגולים, אך מלבד זאת לא נרשמו שינויים מהותיים בעיצוב החיצוני.


יגואר XJ המחודשת / צילומים: יגואר
בתא הנוסעים של יגואר XJ ניתן לזהות שינויים קלים בעיצוב ידיות הדלתות, בגוון התאורה הפנימית ובעיקר - במערך המולטימדיה. המערכת החדשה של יגואר תציע התממשקות מלאה למכשירי אייפון ואנדרואיד, אינטרנט אלחוטי, מסכים נשלפים מאחור, כונן קשיח בנפח 100 ג'יגה-בייט ומערכת שמע עם לא פחות מ-26 רמקולים!היצרנית טוענת גם לשיפור בהתנהגות הכביש, הודות לשינויים בהיגוי ובשלדה. מדובר בהגה חשמלי חדש, שלטענת היצרנית משפר גם את צריכת הדלק.

היצע המנועים ללא שינויים משמעותיים: מנוע 2.0 ליטר עם 240 כ"ס, מנוע 3.0 ליטר V6 דיזל יספק 300 כ"ס, מנוע בנזין בנפח דומה (עם מגדש-על) יעניק הספק של 340 כ"ס, מנוע 5.0 ליטר V8 יספק 510 כ"ס או 550 כ"ס בגרסה מחוזקת.

בפסגת ההיצע תעמוד גרסת "אוטוביוגרפי" מהודרת, עם בסיס גלגלים ארוך, חישוקי "20, גימורי עור, עץ ומתכת ברמה גבוהה, צמד כורסאות מאחור עם עיסוי, ומערכת בידור עם שני מסכי "10 לנוסעים מאחור.המחירים בבריטניה יתחילו בסביבות ה-60,000 פאונד לגרסאות הזולות, ויגיעו עד ל-100,000 פאונד לגרסת ה"אוטוביוגרפי" החזקה.

מחברת "מאיר", יבואנית יגואר לישראל, נמסר ל-iCar כי טרם נקבע מתי תגיע לישראל יגואר XJ המחודשת.


לדגמי יגואר בישראל - יגואר
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים