בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

מתיחת פנים לוולוו S90

מתיחת פנים לוולוו S90


נגיף הקורונה אמנם עצר את ייצור ה-S90 בסין, אך היצרנית מציגה מתיחת פנים קלה לדגם - שלא ברור מתי תגיע לישראלמאת נועם ריין
 
וולוו S90, המכונית היחידה של וולוו שמגיעה לישראל מסין, עוברת בימים אלו מתיחת פנים - זאת על אף שפסי הייצור מושבתים כבר מספר שבועות בשל התפשטות נגיף הקורונה. מהיבואנית "מאיר" נמסר כי בשלב זה לא ברור מתי יגיע הדגם המעודכן לישראל.
 
וולוו S90

מתיחת הפנים של מכונית הסאלון מציגה שינויים צנועים למדי. מלפנים ישנו פגוש קדמי חדש ונמוך מבעבר וכן פנסי ערפל שונים, ואילו מאחור ישנה חותמת לד חדשה ליחידות התאורה, פנסי איתות דינאמיים, ספוילר חדש בקצה דלת תא המטען ופתחי מפלט סמויים. בוולוו מציינים כי נוספו מספר צבעים חיצוניים לבחירה וכן חישוקי הגלגלים זכו לעיצוב חדש.
 

בתא הנוסעים השינויים מינוריים עוד יותר. מערכת השמע, מתוצרת Bowers and Wilkins, זכתה למגבר חדש, מערכת ביטול רעשים ואופציה לחיקוי הצליל של מספר מועדוני ג'אז. המושבים יציעו אופציה לריפוד חדש המבוסס על שילוב תערובות צמר, וגם דיפוני הרכב האחרים יציעו אפשרויות נטולות עור.
 
וולוו S90
 
במושב האחורי ישנם כעת צמד שקעי USB-C במקום שקע 12V ואילו טעינה אלחוטית למכשירים סלולאריים תוצע בחלק מהגרסאות. מסנן אוויר מתקדם למערכת המיזוג, עם אפשרות שליטה ממסך הרכב המרכזי, הוצע עד כה ללקוחות הסיניים בלבד - אך מעתה יהיה זמין גם במדינות אחרות.
 
בגרסאות שאינן מציעות הנעה היברידית-נטענת תוצע מעתה מערכת היברידית קלה המבוססת על סוללת 48 וולט, ומסייעת בתאוצות ובמהירויות שיוט. בוולוו טוענים כי המערכת מסוגלת להשיג חסכון של עד 15% בתצרוכת הדלק ובפליטת המזהמים.

 
לדגמי וולוו בישראל - וולוו
 
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים