בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

מרצדס V קלאס: מתיחת הפנים נחשפה

מרצדס V קלאס: מתיחת הפנים נחשפה


מרצדס הציגה מתיחת פנים ל-V קלאס המוכר עם מנועי דיזל משודרגים, מערכות בטיחות מתקדמות ואפילו שלושה צבעים חדשיםמאת רן סגל
 
מרצדס הציגה את מתיחת הפנים הפנים של ה-V קלאס בדור השלישי, שהוצג לראשונה לפני כ-5 שנים. מרצדס V קלאס מוגדר כ-Multi-Purpose Vehicle, כלומר רכב רב שימושי המוכר יותר כמיניוואן, אך הוא משווק גם בגרסאות מסחריות ללא חלונות או מושבים מאחור ועד גרסאות סופר מפוארות עם כורסאות עור ואבזור שלא היה מבייש S קלאס. השיווק יחל באירופה בחודש הבא.

מרצדס V קלאס
 

עיצוב

מתיחת הפנים ב-V קלאס נוגעת בעיקר לחזית הרכב. פגוש הרכב כולל כונס אוויר בולט ורשת עם תבנית מעוינים. גרסת עיצוב AMG תגיע בעתיד ותכלול את השבכה הקדמית המפורסמת עם גימורי היהלום. ה-V קלאס המחודש קיבל גם 4 חישוקים קלים בעיצוב חדש במידות 17 ועד 19 אינץ'. כמו כן, גם צבעים חדשים יצטרפו למבחר כגון כחול "פלדה", אדום "יקינטון" ושני גוונים של אפור. מתיחת הפנים תמשיך להציע גרסאות מרכב קצרות או ארוכות.

מרצדס V קלאס
 
בפנים הרכב השינויים גם כן אינם דרמטיים. מדובר בעיצוב חדש ללוח השעונים, למספר כפתורים ולפתחי המיזוג שקיבלו עיצוב פנימי בצורת טורבינה.
 
 

מנוע וביצועים

מרצדס V קלאס המחודש יצויד במנוע דיזל משודרג העומד בתקני הזיהום החדשים יורו 6d. המנוע בנפח 1951 סמ"ק בעל 4 צילינדרים ובשני הספקים. הראשון V250d בעל הספק של 190 כ"ס ומומנט של 44.8 קג"מ.

מרצדס V קלאס
 
המנוע השני V300d בעל הספק של 239 כ"ס ומומנט העומד על 51 קג"מ ואף יוכל לספק כ-3 קג"מ יותר לזמן קצר במצב Overtorque ולראשונה תשודך תיבה אוטומטית בעלת 9 הילוכים. ההאצה ל-100 קמ"ש אורכת 7.9 שניות לכדי מהירות מירבית העומדת על 220 קמ"ש ובנוסף יוצע בורר הילוכים עם מצבי נוחות וספורט ומצב ידני הכולל מנופי העברת הילוכים מגלגל ההגה. צריכת הדלק המוצהרת במסלול משולב עומדת על כ-16.4 ק"מ לליטר בשתי גרסאות ההספק. ה-V קלאס המחודש בעל הנעה אחורית וגרסאות הנעה כפולה יוצעו כאופציה. בנוסף מבטיחים במרצדס שתוצע בעתיד הקרוב גם גרסה חשמלית לגמרי.
 
מרצדס V קלאס
 

אבזור ובטיחות

מרצדס V קלאס המחודש יציע אפשרות לשורת מושבים הכוללת מושבי קפטן עם 3 אפשרויות עיסוי וכוונון כמעט למצב שכיבה, תאורת לד מלאה, ואופציות מוכרות כגון תא מטען נפתח חשמלית ואפשרות לפתיחת החלון האחורי בלבד (ללא צורך בפתיחת הדלת כולה). כמו בדור הקודם, ה-V המחודש יציע את גרסאות "מרקו פולו" שהינן גרסאות Camper (בדומה לפולקסווגן קליפורניה).

מרצדס V קלאס
 
בתחום הבטיחות ה-V קלאס יציע מערכות מתקדמות כגון מערכת סיוע ברוחות צד, התרעת עייפות לנהג, התרעת התנגשות ובלימת חירום אוטונומית כאשר בנסיעה עירונית מזהה גם הולכי רגל ועצמים דוממים, מעבר אוטומטי לאורות גבוהים, מערכת זיהוי תמרורים, התרעת רכב בשטח מת, התרעת סטייה מנתיב כולל התערבות אוטונומית בהיגוי, מערך מצלמות היקפיות ומערכת חניה אוטומטית.

מרצדס V קלאס

במהלך שנת 2018 נמכרו 194 יחידות של מרצדס V קלאס. מכלמוביל, יבואנית מרצדס בישראל, נמסר כי מרצדס V קלאס המחודש יגיע לישראל ברבעון השלישי של השנה.
 
לדגמי מרצדס בישראל – מרצדס
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. מרצדס V קלאס   הדגם לא מופיע בדגמי מרצדס אם תוסיפו את זה עם כל סו...

,04.02.2019
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים