בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

מרצדס S קלאס קבריולט באיור רשמי ראשוןאיור ראשון של גרסת הגג הנפתח של מרצדס S קלאס. הבכורה – בפרנקפורטמאת פבל צ'רניצקי / איור: מרצדס

למרצדס הולך טוב מאוד בשנים האחרונות. היא נמצאת בצמיחה מתמדת, משיקה דגמים חדשים בתדירות גבוהה מאי פעם ומשיגה דריסת רגל בעוד ועוד קטגוריות. כעת היא דוחפת את הרגל חזק עוד יותר לתוך הדלת של קטגוריה בה שולטות יצרניות סופר-אקסלוסיביות וחושפת איור ראשון למרצדס S קלאס קבריולט.

האיור שהיא שחררה לאחרונה מדגיש ביתר שאת כמה חזק מרצדס רוצה להפוך ליצרן היוקרה הגדול, המשפיע והמצליח ביותר בעולם. מאז 1971 לא היתה ליצרנית הגרמניה ספינת דגל פתוחת גג, אך כעת, משהציגה גרסאות בסיס גלגלים קצר וארוך, קופה ואפילו מייבאך ל-S קלאס, נראה שגם בתיבה הזו מרצדס עומדת לסמן וי.

מרצדס S קלאס קבריולט
מרצדס S קלאס קבריולט. תגדיל את משפחת הדגמים. ואת המינוס בבנק
מהאיור היחיד שפרסמה מרצדס ניתן לראות ישבן ותא נוסעים שזהים לאלה שבמרצדס S קלאס קופה עם ארבעה מושבי ספורט שעוטים עור לבן, דשבורד עם שני מסכי ה-12.3 אינץ' שמתפקדים כלוח מחוונים ומסך מרכזי, וארבעת פתחי המיזוג המרכזיים. ההבדל היחיד הוא בחישוקים שמקבלים כאן עיצוב ייחודי, אך כמובן שאין לדעת אם העיצוב הזה יגיע לדגם הייצור או ישאר על רצפת חדר העריכה.

את ה-S קלאס עומדת מרצדס לעמת מול כמה שמות שמביאים עימם לא מעט משמעות ומשקל, כאשר בראשן עומדות רולס רויס פאנטום דרופ-הד קופה ובנטלי קונטיננטל קבריולט. מרצדס אמנם לא אומרת זאת מפורשות, אך זה לא סוד שעל מנת להילחם מול השתיים האלו היא תצטרך לצייד את הקבריולט מרובעת המושבים בכל פריטי היוקרה שקיימים ב-S קלאס קופה כמו גם בליין המנועים שלה. אלה יהיו ככל הנראה V8 בנפח 5.5 ליטרים כפול מגדשים שמפיק 585 כ"ס ויחידת העל של מרצדס – 6.0 ליטר עם הספק של 630 כ"ס

מרצדס S קלאס קבריולט תחשף רשמית בתערוכת פרנקפורט ב-15 לספטמבר הקרוב. אז גם תשתף אותנו היצרנית בעוד פרטים.

לדגמי מרצדס בישראל - מרצדס
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים