בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

מרצדס S קלאס החדשה הוצגה רשמיתמכונית הפאר הגרמנית, S קלאס, נחשפת במלואה. בתפריט: משקל קל, מנועים היברידיים והמון טכנולוגיה
מאת יתיר דוידוביץ


גם המכוניות היוקרתיות והנחשבות בעולם מגיעות לפירקן. הפעם מדובר במכונית ב"ה" הידיעה. הדור השישי של מרצדס S קלאס הוצג באופן רשמי על ידי היצרן הגרמני ויחליף את המכונית שהתחבבה כל כך על עשירי ישראל.


מרצדס S קלאס. לא נראית ממש שונה ובכל זאת לא תתנגדו לאחת

הדור החדש ארוך ב-4 ס"מ מקודמו (4.2 ס"מ בגרסת ה"לונג הארוכה) אך בסיס הגלגלים זהה באורכו. המרווח הפנימי גדל באופן זניח אך אנחנו בספק אם מישהו מהנוסעים יחוש צפיפות בגרסה הקצרה – עם בסיס גלגלים שחוצה את רף שלושת המטרים. בסיס הגלגלים בגרסת ה"לונג" כבר נמתח לאורך של 316 ס"מ. מרות הגידול במימדים המשקל צנח בעד 150 ק"ג והגרסה הבסיסית תשקול פחות או יותר שני טון.

במסגרת הצגת הדגם החדש מספרים במרצדס על ארבעה מנועים שיוצעו עם השקת מכונית הסאלון. שני המנועים הבסיסים יהיו היברידיים. הראשון (גרסת S300) ישלב בין מנוע דיזל המספק 200 כוחות סוס ומנוע חשמלי, בעוד השני (S400) יציע 240 כ"ס ומנוע חשמלי. תהיה גרסת דיזל (S350) לה 258 כ"ס תוצע ותשווק בעיקר באירופה בעוד שלאלו המעוניינים לקבל את הטוב ביותר (לפחות עד הגעת גרסת ה-AMG האימתנית) תוצע S550 עם מנוע בנפח 4.7 ליטר מוגדש טורבו שיציע 452 כ"ס ותאוצה מ-0 ל-100 ב-4.9 שניות.מנועים חזקים ומרווח פנימי תוכלו למצוא בהרבה רכבים, אך שילוב בין איכויות תא נוסעים כמו של ה-S וכמובן, ערימות של טכנולוגיה, את זה כבר יותר קשה למצוא. בתור אחת המכוניות המתמודדות על תואר "המכונית הטובה בעולם" ה-S קלאס החדשה תציע מערכת חדשה שסורקת את הכביש ומכינה את המתלים למהמורות על מנת לשפר את נוחות הנסיעה. כמו כן כל המכוניות יגיעו עם שני מסכי 12.3 אינצ' ענקיים. ברור שרשימת האבזור מספיק ארוכה כדי להפוך לספר בפני עצמו – ומסכן המוסכניק שיצטרך ללמוד אותו, אבל קצרה היריעה בכדי לספר על הכל. בסוף השנה תגיע ה-S קלאס החדשה לישראל ואז נוכל לספר לכם ביתר פירוט על שלל הפיצ'רים והגאדג'טים שה-S החדשה מחזיקה בשרוול.

לדגמי מרצדס בישראל - מרצדס
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים