בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

מרצדס A קלאס חדשה נחשפה בז'נבההחברה הגרמנית חשפה את המתחרה שלה בקטגוריית הפרימיום הקומפקטיות, A קלאס. הקטנה החדשה של נראית ספורטיבית יותר, ולדברי נציגי החברה, מתנהגת בהתאםמאת יתיר דוידוביץ


זוכרים את מרצדס A קלאס מהדור הראשון? הקובייה שענתה לשם הזה שווקה בישראל אולם נרכשה רק על ידי מספר נהגי מוניות וכמה חובבים מושבעים של המותג שידם לא השיגה סכום מספיק למרצדס C קלאס. נראה שהעיצוב הגבוה והצר לא ממש נחל הצלחה מכיוון שאחרי שני דורות מרובעים במיוחד מרצדס החליטה לשנות כיוון. מרצדס A קלאס החדשה שהוצגה בתערוכת ז'נבה מציגה תפנית קיצונית בשפת העיצוב עם מראה נמוך ספורטיבי ומפוסל, נגטיב מושלם לדור הקודם.


מרצדס A קלאס. הדור החדש / צילומים: יצרן

הדור החדש של ה-A קלאס מציע אורך של 4.2 מטרים, קצר במעט מב.מ.וו סדרה 1, הגובה מצידו כמעט וזהה. המראה החדש מצליח להיות זורם יותר גם בזכות קווים מעוצבים בצידי הרכב וחלון אחורי צר. ל-A קלאס ישודכו מספר מנועים. המעניין שבהם, בגרסת ה-A180 הוא 1.6 מוגדש עם 115 כוחות סוס. ייחודו לא נובע מההספק ביחס לנפח אל מהעובדה שהוא מגיע דווקא מרנו. גרסת ה-A200 תוצע עם מנוע המספק כ-155 כ"ס ואילו הגרסה הבכירה (עד שתיוצר גרסת AMG) תציע למעלה מ-210 כ"ס ותקרא A250. גם גרסאות דיזל יוצעו ובהם מנוע 1.8 (110 כ"ס) ומנוע בנפח 2.2 (170 כ"ס).


ומרצדס A קלאס, דור קודם. מצא את ההבדלים

המרצדס החדשה תתחרה במיטב התוצרת הגרמנית: ב.מ.וו סדרה 1 החדשה, אודי A3 שמחליפתה הוצגה אף היא בז'נבה, אלפא ג'ולייטה ולקסוס CT200h. התחרות בקטגורייה האמורה נעשית צפופה יותר ויותר ומעניין לראות מהו המחיר בו תוצע המרצדס החדשה.

לדגמי מרצדס בישראל - מרצדס

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים