בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

מסלול טיול: דרך נוף גלבוע

לקסוס UX


טיפסנו עם לקסוס UX לדרך נוף גלבוע, שכוללת בתוכה נופים מרהיבים, היסטוריה ופריחה, ונמצאת במרחק נסיעה לא גדול מאיזור המרכזמאת מערכת iCar בשיתוף לקסוס

ימי ההפוגה שבין הגשמים מהווים הזדמנות מצוינת לטיולים. מזג האוויר נעים, השמש החורפית מזמינה יציאה מהבית, הנחלים זורמים והפריחה בשיאה. עם זאת, מסלולי טיול רבים עדיין בוציים, כך שטיול עם הרכב הופך לאפשרות שמועדפת על משפחות רבות.

דרך נוף גלבוע היא אחד ממסלולי הטיול היפים בישראל, והיא משלבת בתוכה נופים, פריחה והרבה מאוד היסטוריה והוויה ישראלית. מדובר בעיקר על כביש 667, שמתחיל לא רחוק מעפולה ומסתיים במורדות המזרחיים של רכס הגלבוע, לכיוון בית שאן. הדרך מתאימה לכל רכב.השותפה שלנו לטיול, לקסוס UX בגרסת F-Sport, מצוידת במנוע היברידי בנפח 2.0 ליטרים בהספק מירבי של 184 כ"ס. נתון צריכת הדלק עומד על 23.2 ק"מ לליטר, ואילו מפרט האבזור עשיר וכולל בין היתר תאורת לד מלאה, מושבי עור חשמליים ומחוממים, משטח טעינה אלחוטית לסלולארי וגם מערך מקיף של אביזרי בטיחות מתקדמים.


אורך המסלול הוא קצת יותר מ-21 קילומטרים, והזמן שיקח לכם לסיים אותו תלוי בקצב הנסיעה, בזמן שתבלו בעמדות התצפית ובגיחות שתעשו לשבילים שבצידי הכביש. קחו את הזמן, סעו בזהירות ותהנו מכל דקה.
למאמר זה התפרסמו 3 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. יפה, הייתי שם בקיץ  הפריחה שם היא רק בחורף

ערן,13.01.2020

2. תיזהרו מפרות  יש שם מלא פרות ליד הכביש

אלכס,13.01.2020

3. יופי של צילומים! (לת)  

עדי,13.01.2020
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים