בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

מסחרית חדשה לפיג'ו-סיטרואן וטויוטהשיתוף הפעולה בין פיג'ו-סיטרואן לבין טויוטה מוליד מכונית מסחרית חדשה, שתהיה היורשת של סיטרואן ג'אמפימאת נועם ריין

אחרי השת"פ המוצלח בתחום מכוניות המיני, שהביא לעולם את סיטרואן C1, פיג'ו 107/108 וטויוטה אייגו, חובר הקונצרן הצרפתי ליצרנית הענק היפנית במטרה לייצר מכונית מסחרית חדשה. מדובר במסחרית בגודל בינוני, יורשת לסיטרואן ג'אמפי, פיג'ו אקספרט וטויוטה פרואייס (השתיים האחרונות לא שווקו בישראל). בניגוד לדור הקודם, אז השתמשה טויוטה במוצר מוגמר של הצרפתים, כעת מדובר על פיתוח משותף - וכמו במכוניות המיני, הפעם יהיו גם פערים משמעותיים בעיצוב.


המסחרית החדשה תישא את השמות סיטרואן ספייס-טורר (SPACETOURER), פיג'ו טראוולר (TRAVELLER) וטויוטה פרואייס (PROACE), והיא תוצע בגרסאות נוסעים עם חלונות ומושבים או בגרסאות מסחריות סגורות. מעבר לפרטים האלו, היצרניות לא משחררות מידע נוסף על שלישיית המסחריות.המכוניות, כאמור, ישתמשו בשפת עיצוב ייחודית לכל דגם. טויוטה פרואייס תציג את הגריל המעודן שפגשנו באוריס החדשה, ומתחתיו את הגריל עם הקימור ההפוך שמזכיר במעט את ה-X שניצב בחזית של היאריס. סיטרואן ספייס-טורר תציג חזית מודרנית ונקיה, שמשלבת בין זו של הגראנד פיקאסו לזו של ה-C1. פיג'ו טראוולר נראה כמו הכלאה מעניינת בין פיג'ו 308 ל-508. מאחור העיצוב דומה בין השלוש.שלושת המכוניות ייוצרו במפעלי פיג'ו-סיטרואן שבצרפת, והן יוצגו לקהל הרחב בתערוכת ז'נבה 2016 - אז גם יתחיל השיווק שלהן באירופה. יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה, מסרה ל-iCar כי טויוטה פרואייס יגיע לישראל במחצית השניה של 2016. מחברת לובינסקי, יבואנית פיג'ו-סיטרואן, נמסר כי עדיין לא ידוע מועד התחלת השיווק של המכוניות.
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים