בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

מיצובישי ASX החדש נחשף

מיצובישי ASX החדש נחשף


מיצובישי תחשוף בתערוכת ז'נבה את מתיחת הפנים של ה-ASX. העיצוב החיצוני השתדרג, תא הנוסעים ויחידת ההנעה כמעט ולא השתנומאת רן סגל
 
מיצובישי ASX הוא רכב ותיק למדי, שהושק לראשונה כבר בשנת 2010. מאז הוא עבר כמה מתיחות פנים, כאשר לישראל הוא הגיע רק בסוף שנת 2017. מיצובישי ASX מכר כ-1.3 מיליון יחידות מאז השקתו ושווק ב-90 מדינות - לעיתים בשמות שונים כמו אאוטלנדר-ספורט. כעת מיצובישי חושפת פרטים ראשונים על מתיחת פנים נוספת של ה-ASX. ההצגה הרשמית תיערך בימי העיתונות המקדימים לפתיחה הרשמית של תערוכת ז'נבה ב-7 במרץ.

מיצובישי ASX
 
מבחוץ
השינוי הבולט ביותר הוא כמובן העיצוב החיצוני, שמזכיר את האח האמצעי במשפחה, האקליפס קרוס. החזית מחודדת, יחידות התאורה הקדמיות השתנו וגימורי הכרום בולטים. בנוסף ניתן לשים לב לפנסי הערפל בצורת "קוביות קרח" - אלמנט שמוכר מקיה ספורטז' GT, למשל.
 
ל-ASX המחודש תאורת לד מלאה מלפנים ומאחור (אך לא לפנסי האיתות). מיצובישי ASX המחודש יציע שלושה צבעים חדשים ובהם אדום "יהלום", כתום "זריחה" וחום "אלון".
 
 
מבפנים
לעומת העיצוב החיצוני, בפנים הרכב השינויים מינוריים. מסך המולטימדיה גדל מ-7 ל-8 אינץ', קישוריות הטלפון החכם שופרו ואף ניתן יהיה להציג סרטוני וידאו באמצעות חיבור USB (כאשר הרכב במצב עצירה בלבד).

מיצובישי ASX
 
יחידת הנעה
מיצובישי ASX המחודש יציע בשווקי אירופה את מנוע 2.0 ליטר המוכר בעל הספק של 150 כ"ס. המנוע ישודך לתיבה ידנית בעלת 5 הילוכים או לתיבה רציפה עם חלוקה מלאכותית ל-6 הילוכים. ההנעה תהיה קדמית עם אופציה להנעה כפולה.

מיצובישי ASX
 
מיבואנית מיצובישי בישראל טרם נמסרו פרטים בנוגע למועד השיווק בישראל - אם כי נראה שזה לא יהיה לפני שנת 2020.
 
לדגמי מיצובישי בישראל - מיצובישי
למאמר זה התפרסמו 4 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. איזה ג'אנטים...ג'לג'וליה  שמו פלסטר. מכוער רצח

מיכאל,12.02.2019

2. למה אין מנוע דיזל  אתם רוצים הכוח לישחוט אותנו בדלק ? יש לכם מבצעים ט...

מאיר,12.02.2019

3. יש דיזל . לא הביאו לארץ  באירופה מוכרים בעיקר דיזל. ועם הרכישה/מיזוג עם רנו...

א,14.02.2019

4. יש דיזל . לא הביאו לארץ  באירופה מוכרים בעיקר דיזל. ועם הרכישה/מיזוג עם רנו...

א,14.02.2019
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים