בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

מיצובישי אאוטלנדר PHEV המחודש בדרך לישראלאחרי הדגם הבנזיני, גם מיצובישי אאוטלנדר PHEV המחודש עושה הכנות אחרונות לקראת ההשקה באירופה. אוטוטו גם אצלנומאת: פבל צ'רניצקי

בדיוק לפני כמה ימים דיברנו במערכת על כך שמיצובישי אאוטלנדר המחודש כבר הספיק לנחות בישראל, ואילו גרסת הפלאג-אין הייבריד שלו, מיצובישי אאוטלנד PHEV, עדיין מטייל בניכר. כמעט כמו בקסם נחתה על שולחן (טוב נו, תיבת האי-מייל) של המערכת הודעה על תחילת השיווק של האח החשמלי הנטען. כרגע באירופה, ולקראת סוף השנה גם בישראל.

מיצובישי מספרת כי תחילת שיווקו של האאוטלנדר PHEV המחודש תיערך באירופה בצמוד להשקתו המלאה בתערוכת פרנקפורט בעוד כשבועיים. בתוך כך, היא מנצלת את ההזדמנות לעבור שוב על השינויים שעבר הדגם במסגרת מתיחת הפנים המקיפה מאוד.


מיצובישי אאוטלנדר PHEV, מהדורת 2016 / צילום: מיצובישי
בדיוק כמו באאוטלנדר הרגיל, גם פה מדובר בהרבה יותר מאשר פגושים ופנסים חדשים. כמו בדגם שלפני מתיחת הפנים, עיצובו של האאוטלנדר PHEV אינו שונה מהותית מזה של דגם הבנזין (או הדיזל). הוא מסתמך על חישוקים ייחודיים ושתי דלתיות "מיכל דלק" כדי לבדל את עצמו מעדר האאוטלנדרים שברחובות, אלא שהפעם נוסף גם פס צבוע אחד קטן לתחתית הפגוש הקדמי.

בתא הנוסעים, המצב – לפחות מבחינת עיצוב – זהה לחלוטין. אותו הגה כמו באאוטלנדר המחודש עם אותו מערכת שליטה, אותה מערכת מולטימדיה שלא תגיע ארצה ותוחלף כאן ביחידה הייעודית שפיתחה כלמוביל ואותם מושבים. גם הפעם האאוטלנדר PHEV מקבל ריפודי עור אלא שעכשיו תהיה קיימת גם אופציה לריפודים בצבע חום.

מיצובישי אאוטלנדר PHEV זכה גם הוא לשיפור מאסיבי שתפקידו לשפר כמעט כל היבט בתפקודו של הרכב, מה שמכונה "ניקוד NVH", או בעברית – רעש, רעד וחספוס. האאוטלנדר PHEV קיבל בולמי זעזועים חדשים, תוספת מכובדת של חומרי בידוד ואפילו קול טריקת הדלת הונדס מחדש, כדי שעכשיו תוכלו להרגיש טריקת דלק "גרמנית" גם במכונית היפנית שלכם.יחידת ההנעה של מיצובישי אאוטלנדר PHEV עברה גם היא מספר שינויים, אך אלה לא מאוד משמעותיים. השיפור היחיד אותו מפרטת מיצובישי הוא פליטת המזהמים, ששופר מ-44 גרם לק"מ ל-42 גרם לק"מ. היצרנית גם טוענת לשיפור בזמני התאוצה אך אינה מספקת מספרים. יש לציין שגם לפני מתיחת הפנים הציג האאוטלנדר PHEV ביצועים וזריזות מספקים לחלוטין ביחס לממדיו ומשקלו.

כאמור, מיצובישי אאוטלנדר PHEV המחודש יוצג במשך עשרת ימי תערוכת פרנקפורט החל מ-15 בספטמבר. מחברת כלמוביל, יבואנית מיצובישי לישראל, נמסר למערכת iCar כי מיצובישי אאוטלנדר PHEV המחודש יגיע לישראל לקראת סוף השנה.


לדגמי מיצובישי בישראל - מיצובישי

למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. גרוע (לת)  

,13.04.2016
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים