בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

מיצובישי אאוטלנדר החדש בישראל: גרסה אוטומטית ב-154,900 שקלמיצובישי אאוטלנדר עבר מתיחת פנים וקיבל תוספות אבזור, גרסאות מוזלות ומערכות בטיחות חדשותמאת נועם ריין

מיצובישי אאוטלנדר יוצא למלחמה מחודשת על סגמנט רכבי הפנאי. מעבר למתיחת הפנים ותוספות האבזור, גולת הכותרת היא גרסת 5 מושבים מאובזרת במחיר של 154,900 שקל - שאמורה להתחרות במכוניות כמו ניסאן קשקאי, ולא רק בדגמי 7 מושבים. בנוסף משיקה היבואנית גרסת 7 מושבים מאובזרת יותר, ומכניסה מערכת מולטימדיה מבוססת אינטרנט לכל הגרסאות.

מבחוץ
מתיחת הפנים של מיצובישי אאוטלנדר מכניסה שינויים מהותיים לדגם הפופולארי. העיצוב השמרני והמעט משעמם של הדגם היוצא מקבל קווים מודרניים ומעוגלים יותר, כולל גימורי כרום ותאורות לד עדכניות. בחזית הרכב השינוי הבולט ביותר הוא מגן מרכזי שחור עטוף במסגרת כרום. בנוסף קיבל האאוטלנדר פגושים חדשים מלפנים ומאחור ועיצוב חדש לכל הפנסים, עם תאורת LED DRL חדשה בכל הדגמים, תאורת LED משולבת בפנסים האחוריים ופנסי תאורתLED ראשיים בדגמי ה-Elite וה-Limited.

מיצובישי אאוטלנדר
שינויים מבניים
אחת מנקודות התורפה של האאוטלנדר, תיבת ההילוכים הרציפה והרועשת למדי, עברה עדכון משמעותי עם טווח רחב יותר של יחסי העברה ושיפור בתצרוכת הדלק ובחיכוך.

בנוסף, זכה האאוטלנדר לטיפול ב-32 תחומים שונים ברכב המשפרים את רמת ה-NVH (נוחות, בידוד רעשים, עידון). ביניהם ניתן למנות זכוכית אקוסטית בעובי רב יותר, חומרי בידוד ושיכוך רעשים אשר נוספו בחלקי מרכב שונים, גומיות איטום עבות יותר, תושבות מנוע, מתלים ותיבת העברה. גם המושבים הוחלפו וכן גלגל ההגה.

כלל השיפורים הביא לנתוני תאוצה עדיפים: גרסת הבנזין 2X4 מאיצה ל-100 קמ"ש בתוך 11.5 שניות (במקום 12.4 שניות בעבר) וצריכת הדלק השתפרה מ-15.3 ל-16.6 ק"מ לליטר.

מיצובישי אאוטלנדר

גרסאות ואביזרים
כל הגרסאות של מיצובישי אאוטלנדר (למעט הידנית) ישווקו עם מערכת מולטימדיה מבוססת אינטרנט בפיתוח של היבואנית כלמוביל - תחת השם Connected car. מערכת הפעלה אנדרואיד "תרוץ" על גבי מערכת המולטימדיה שברכב ותספק בין היתר ממשק מגע נוח, ניווט של Waze, אפליקציית חניה של סלופארק, רדיו אינטרנטי וספר רכב אינטראקטיבי המופיע בצורה דיגיטלית על המסך. כמו כן כוללת המערכת מסכי עזרה אינטרנטיים של מיצובישי שיוכלו להציג רשימה של אולמות תצוגה, מרכזי שירות וטרייד-אין שבלחיצת כפתור יהיה ניתן לנווט או להתקשר אליהם.

מדובר באותה מערכת שמותקנת בדגמי יונדאי ix35 ומיצובישי טרייטון, ובעתיד תותקן גם בדגמים נוספים.

גרסה חדשה בשם Intense עם 5 מקומות ישיבה תימכר ב-154,900 שקל, והיא כוללת את מערכת המולטימדיה וגם מערכת בטיחות של מובילאיי, בקרת שיוט, מראות עם קיפול חשמלי ועוד.

גרסת ה-Instyle עם 7 מושבים, הגרסה הכי פופולארית היום, קיבלה גם היא אבזור משופר. גם לגרסה זו נוספה מערכת המולטימדיה, ובנוסף למפרט הקודם יש כיום גם מערכת מובילאיי, גג שמש חשמלי, כניסה והנעה ללא מפתח ועוד.

גרסה חדשה שמצטרפת להיצע היא ה-Premium עם 7 מושבים, שעולה 10,000 שקל יותר מה- Instyle ומוסיפה למפרט גם ריפודי עור, מושב נהג חשמלי, חימום מושבים, חישוקי 18 אינץ', חיישני חניה מקוריים וגימורי כרום במסגרת החלונות. כל הגרסאות מקבלות ציון גבוה של 6 נקודות בדירוג הבטיחות של משרד התחבורה.

מיצובישי אאוטלנדר

המחירים:
מיצובישי אאוטלנדר 5 מושבים Invite 2X4 ידני - 129,900 שקל
מיצובישי אאוטלנדר 5 מושבים Intense 2X4 אוט' - 154,900 שקל
מיצובישי אאוטלנדר 5 מושבים Instyle 2X4 אוט' - 164,900 שקל
מיצובישי אאוטלנדר 7 מושבים Instyle 2X4 אוט' - 169,900 שקל
מיצובישי אאוטלנדר 7 מושבים Premium 2X4 אוט' - 179,900 שקל
מיצובישי אאוטלנדר 7 מושבים Supreme 4X4 אוט' - 189,900 שקל
מיצובישי אאוטלנדר 7 מושבים Elite 4X4 אוט' - 204,900 שקל
מיצובישי אאוטלנדר דיזל 7 מושבים Limited 4X4 אוט' - 229,900 שקל


דוידי פיאמנטה, מנכ"ל קבוצת הרכב הפרטי בכלמוביל: "עד היום נמכרו למעלה מ-10,500 רכבי אאוטלנדר בדגם החדש החל משנת 2013. ההצלחה של דגם זה, במיוחד כמענה לדגם עם 7 מקומות ישיבה, בשילוב המחיר החדש והאטרקטיבי, מערכת ה- Connected Car המתקדמת עם Waze מובנה, העיצוב החדש ורמת האבזור והבטיחות מהגבוהות ביותר בקטגוריה יספקו ללקוחות את החבילה הטובה והמשתלמת ביותר".

לדגמי מיצובישי בישראל - מיצובישי

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים