בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

מיצובישי אאוטלנדר: פנים חדשות ותוספות אבזורמיצובישי אאוטלנדר עבר מתיחת פנים קלה, והיבואנית מנצלת את ההזדמנות בשביל לשדרג את רשימת האבזור. אין שינוי במחיריםמאת נועם ריין

עוד לא חלפה שנה וחצי מאז הגיע הדור החדש של מיצובישי אאוטלנדר לישראל. בתקופה שחלפה מאז ההשקה, בדצמבר 2012, נמכרו בישראל לא פחות מ-4,200 יחידות - ובסיכום שנת 2013 תפס האאוטלנדר את המקום הראשון במכירות בקטגוריית הג'יפונים, כאשר הוא לוקח לקוחות רבים גם מסגמנט המיניוואנים. כעת מרעננת היבואנית את ההיצע, עם מתיחת פנים קלה הכוללת שינויים מעטים בעיצוב וגם תוספת של מערכת מולטימדיה.

מיצובישי אאוטלנדר
מיצובישי אאוטלנדר. מתיחת פנים קלילה בלבד / צילומים: יצרן
גרסת ה-Instyle הבסיסית (169,900 שקל ל-7 מושבים) מקבלת גריל כרום קדמי, פנסי ערפל קדמיים, מסילות גג כסופות וריפוד שונה. גרסת ה-Supreme (189,900 שקל) מקבלת בנוסף גם שינוי עיצובי קל במגלשיים (חלקי הפלסטיק שמתחת לפגושים). גרסאות ה-Elite (204,900 שקל) וה-Limited (224,900 שקל, עם מנוע דיזל) כוללים את כל אלו וגם שינוי בעיצוב הפנסים האחוריים, חישוקים חדשים ושינוי קל גם בקשתות הגלגל. בגרסה הידנית לא חלו שינויים.

בנוסף לשינויים בעיצוב, כל הגרסאות קיבלו תוספת של מערכת מולטימדיה הכוללת מסך מגע צבעוני בגודל "7, דיבורית בלוטות', מערכת ניווט ומצלמת רוורס. יצוין כי בחודשים האחרונים העניקה היבואנית את מערכת המולטימדיה לרוכשים במסגרת מבצעים שונים.


לדגמי מיצובישי בישראל - מיצובישי
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים