דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

מדגם מהפכני לעוד חשמלי - רנו חשפה סניק-E

Getting your Trinity Audio player ready...

בקצרה:

  • הסניק-E יהיה חשמלי מודרני שני לרנו
  • עם מקום לחמישה וטווח של 620 ק"מ
  • ינחת כאן במהלך שנה הבאה
רנו סניק-E

השני בחשמל: הסניק-E יהיה דגם חשמלי שני לרנו, אחרי המגאן-E, על בסיס פלטפורמת CMF-EV המודרנית. הוא יתמודד מול מתחרים כמו יונדאי איוניק 5, סקודה אניאק, פולקסווגן ID4 וטויוטה bZ4X כשינחת כאן במהלך שנה הבאה.

בשונה מארבעת הדורות הקודמים בשושלת של מי שנחשב למייסד קטגוריית המיניוואנים קומפקטיים, הפעם הוא מאמץ מראה פנאי לרבות מגני פלסטיק שחור סביב למרכב ופסי גגון. לדברי רנו הוא עושה שימוש ניכר בחומרים ממוחזרים (24%) וכ-90% מחלקיו ניתנים למחזור מחדש.

רנו סניק-E

סביבת הנהג מוכרת מהדגמים העדכניים שלה היצרנית, עם לוח מחוונים דיגיטלי ("12.3) ומסך מגע גדול ("12) בקונסולה המרכזית, אבל עם הגה שתי צלעות מקורי עם בורר מצבי נסיעה (לפנים-אחור-חניה) המוצב מימין לו ומאפשר חלל אכסון גדול בין המושבים הקדמיים.

לחמישה נוסעים: בהשוואה לגרנד סניק ששווק כאן בעבר, הסניק-E קצר ב-16.5 ס"מ (447 ס"מ) עם בסיס גלגלים קצר ב-2 ס"מ, ובינתיים ללא שורה שלישית, עם מקום לחמישה נוסעים בלבד. משענת היד בספסל האחורי בעלת מחזיק כוסות עם התקן ייחודי להציב עליו אייפד. תא המטען מכיל 545 ליטר ובשונה מחשמליות מודרניות אין תא מלפנים.

הסניק יוצע עם אפשרות בחירה בין שתי מערכות הנעה (קדמית) ומצברים. עם 170 כ"ס, זינוק ל-100 קמ"ש ב-9.3 שניות וסוללת 60 קוט"ש המאפשרים 420 ק"מ או עם 218 כ"ס, זינוק ל-100 קמ"ש ב-8.4 שניות וסוללת 87 קוט"ש המאפשרת טווח נסיעה של 620 ק"מ.

רנו סניק-E

מה אנחנו חושבים: לרנו יש זכות ראשונים בקטגוריית המיניוואנים באירופה, עם האספאס הגדול והייחודי של שנות ה-80, לאחר מכן עם הסניק שהקדים את היריבה הגדולה סיטרואן (פיקאסו) בשלוש שנים תמימות. ועם הסניק רנו גם הייתה מהאירופאיות הראשונות לפזול לקטגוריית הפנאי-שטח עם גרסת RX4 כפולת הנעה, ומהראשונות להציע גרסאות שבעה מקומות בקטגוריה עם הגרנד סניק באמצע שנות האלפיים.

ולאור ההיסטוריה העשירה שמציבה את הדגם כאחד מהמשמעותיים ביותר בשוק האירופאי, נראה שבדור החמישי רנו עושה שימוש בשם סניק כתשובה למתחרים פופלאריים עם מתכון דומה של חשמל-פנאי, ולא כדי להביא לשוק מוביל נוסעים חדשני כפי שהיו קודמיו בשושלת. חבל.

פורסם לראשונה ב- 05-09-23

למאמר זה התפרסמו 1 תגובות

יעוץ מקצועי חינם לפני קניית רכב
  • צור קשר בוואטסאפ
  • התקשר אלינו

הוספת תגובה

תגובות

תגובות לכתבה

חזור למעלה