בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

מבחני ריסוק: יונדאי איוניק מצטיינת, סאנגיונג פחותאיגוד הבטיחות EuroNCAP פרסם תוצאות של מבחני ריסוק חדשים. 5 כוכבים למשפחתית החדשה של יונדאי וגם לפורד אדג', רק 3 לסאנגיונג טיבולימאת נועם ריין

איגוד הבטיחות EuroNCAP מפרסם היום (ד') תוצאות של סבב חדש של מבחני ריסוק, והפעם לכמות גדולה יחסית של מכוניות - אחרי שמבחנים קודמים נערכו לשתיים-שלוש מכוניות בלבד. מתוך 5 המכוניות שנבחנו, 3 זכו לציון כפול - עם מערכות בטיחות מתקדמות ובלעדיהן.המכונית החשובה ביותר עבור השוק הישראלי, מתוך אלו שנבחנו בסבב הנוכחי, היא יונדאי איוניק. המשפחתית ההיברידית שנחתה זה עתה בישראל זכתה בציון המקסימלי של 5 כוכבים, עם ציונים טובים גם בסעיפי המשנה: 91% בהגנה על מבוגרים, 80% בהגנה על ילדים, 70% בהגנה על הולכי רגל ו-82% בסעיף מערכות הבטיחות. היבואנית מציעה בישראל את כל מערכות הבטיחות שקיימות ברכב.


פורד אדג', שכבר משווק בישראל מזה כשנה, עבר רק עכשיו את מבחני הריסוק האירופאיים. גם הוא זכה ל-5 כוכבים, עם ציונים של 85% בהגנה על מבוגרים, 76% בהגנה על ילדים, 67% בהגנה על הולכי רגל ו-89% בסעיף מערכות הבטיחות.אודי Q2, רכב הפנאי החדש שצפוי להגיע לישראל במהלך החודש הקרוב, זכה גם כן לציון מקסימלי של 5 כוכבים. בסעיפי המשנה רשם האודי ציונים של 93% בהגנה על מבוגרים, 86% בהגנה על ילדים, 70% בהגנה על הולכי רגל ו-70% בסעיף מערכות הבטיחות. עם זאת, יבואנית אודי נוטה שלא לשווק בישראל את מרבית מערכות הבטיחות שמציע היצרן.רכב הפנאי הקטן סאנגיונג טיבולי, שגם הוא כבר נמצא אצלנו מזה כשנה, זכה לציון בינוני בלבד עם 3 כוכבים בגרסה המשווקת בישראל (ללא חבילת מערכות הבטיחות). בסעיפי המשנה זכה הטיבולי במפרט הישראלי לציונים של 74% בהגנה על מבוגרים, 62% בהגנה על ילדים, 55% בהגנה על הולכי רגל ו-25% בלבד בסעיף מערכות הבטיחות. עם המערכות המוצעות באירופה זוכה הטיבולי לציון של 4 כוכבים. גם הגרסה המוארכת של הטיבולי, שמשווקת באירופה תחת השם סאנגיונג XLV, זכתה לציונים דומים.

סוזוקי איגניס

סוזוקי איגניס, שתגיע לישראל בשנה הבאה ובימים הקרובים נפרסם עליה מבחן דרכים ראשון,  מציגה בפעם הראשונה פער משמעותי של שני כוכבים בין הגרסאות השונות. הגרסה ללא מערכות הבטיחות זכתה לציון של 3 כוכבים בלבד, עם ציוני משנה של 79% בהגנה על מבוגרים, 79% בהגנה על ילדים, 67% בהגנה על הולכי רגל ו-25% בסעיף מערכות הבטיחות. הגרסה המצוידת בחבילת הבטיחות זכתה ב-5 כוכבים, עם ציונים של 87% בהגנה על מבוגרים, 79% בהגנה על ילדים, 77% בהגנה על הולכי רגל ו-60% בסעיף מערכות הבטיחות. טרם פורסם המידע אודות הגרסה שתימכר בישראל.

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים