בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

מאזדה CX-4 ייחשף בתערוכת בייג'יןה-CX-4 יהיה "SUV מזן חדש". מאזדה מבטיחה שילוב של שימושיות והתנהגות ספורטיבית בזכות זום-זום, קודו וג'ינבה איטאימאת פבל צ'רניצקי

תערוכת בייג'ין עדיין לא ממש קרובה. למעשה, היא תפתח לימי העיתונות רק לקראת סוף חודש אפריל. אבל מסתבר שחלק מהיצרניות כבר לא עומדות בלחץ ולא מצליחות להתאפק מלפזר טיזרים מעל מימיי האינטרנט שרק לפני רגע וחצי נרגעו מהגלים שהכתה תערוכת ז'נבה.

מאזדה CX-4
מאזדה CX-4. צללית כהה זה כל מה שנחשף / צילום: מאזדה

אתמול הייתה זו סובארו, והיום מאזדה מספרת לנו שהיא תחשוף קרוסאובר חדש שיענה לשם CX-4. כמיטב המסורת, היא מספרת לנו בדיוק אפס פרטים קונקרטיים על הרכב עצמו ומסתפקת באמירות שהפכו להיות מנת חלקן של פחות או יותר כל השקה בשנים האחרונות.

ה-CX-4 החדש יתבסס על הקוארו (Koeru) קונספט שהוצג לראשונה לפני כחצי שנה. הוא יספק את "השימושיות שלקוחות מודרניים זקוקים לה, יחד עם חוויית נהיגה ברוח הג'ינבה איטאי" (סוס ורוכב כאחד, ביפנית). הוא ישיג את המטרות האלו בזכות "זום-זום בר קיימא" ושימוש בכל מערכות הסקייאקטיב הקיימות. במילים אחרות, הוא יתבסס על שלדה קלה, ויעשה שימוש בתיבות הילוכים אוטומטיות עם נעילת מומנט בכל ההילוכים ומנועים עם יחס דחיסה גבוה (כ-1:14).

מאזדה קוארו קונספט
מאזדה קוארו קונספט. יהווה את הבסיס ל-CX-4 / צילום: מאזדה

מאזדה גם מספרת כי ה-CX-4 יהיה "רכב פנאי מזן חדש שתוכנן לעזור ללקוחות לחיות חיים יותר יצירתיים". משמע (כנראה), שהוא ככל הנראה יהיה גרסת קופה של ה-CX-5. אם מאזדה תשכלל את המתכון של ה-CX-5 עוד יותר לכיוון הנהג, יכול מאוד להיות שנראה ג'יפון עממי שמצליח לספק חוויית נהיגה של מכונית קטנה וחמימה. 

מאזדה קוארו קונספט
מאזדה קוארו קונספט. ה-CX-4 יהיה גרסת קופה מעוצבת ל-CX-5

אבל החלק המוזר ביותר בהודעתה של מאזדה, נמצאת בכלל בסוף הטקסט. לצד ה-CX-4 תציג מאזדה עוד 12 רכבים, עד כאן ביתן סטנדרטי ב"תערוכת הרכב הביתית". אבל מאזדה מספרת שהיא תציג את "רכבי הדור החדש, הכוללים את מאזדה 3, מאזדה 6, ומאזדה CX-5. מחד, יתכן והיא מתכוונת לדגמים הנוכחיים (תיאוריה שמקבלת חיזוק מהטבלה שמפרטת את הדגמים), ואולי מדובר במה שצפויה להיות אחת החשיפה הגדולות והחשובות ביותר בשנים האחרונות, לפחות ככל שזה נוגע לביצה הקטנה שלנו. 

לדגמי מאזדה בישראל - מאזדה
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. חחח   עוד חמש שנים , זה מלא!!!!

,14.03.2016
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים