בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

מאזדה משחררת טיזר למאזדה 6 המחודשת

מאזדה משחררת טיזר למאזדה 6 המחודשת


מאזדה יפן פרסמה מידע ראשוני על שיפורים נוספים למאזדה 6. החשיפה הרשמית בתערוכת לוס-אנג'לס בסוף החודשמאת רן סגל
 
מאזדה 6 הושקה לראשונה בשנת 2002 כמחליפת ה-626, וכיום זהו הדור השלישי של ה-6. בימים אלו מאזדה מפרסמת הודעה רשמית על ה-6 המחודשת, במה שמסתמן כמתיחת הפנים השלישית של הדגם - אך לא בטוח שישנו קשר להצגת שני דגמי הקונספט בתערוכת טוקיו לפני כ-3 שבועות, שככל הנראה מתייחסים לדורות הבאים של ה-3 וה-6.

מאזדה 6 המחודשת

מאזדה תציג את ה-6 המחודשת בתערוכת לוס-אנג'לס הקרובה שתיפתח לציבור ב-1 בדצמבר ותימשך 10 ימים. מאזדה 6 המחודשת עברה מתיחת פנים ועדכונים מכניים וטכנולוגיים. מאזדה מציינת כי ה-6 המחודשת תעוצב בדגש על "האדם במרכז", תקבל עדכונים טכנולוגיים ליחידת ההנעה ובבטיחות ומאפייני פרימיום לעיצוב.
 

מאזדה 6 המחודשת תקבל את מנועי SkyActiv-G בנפח 2.5 ליטר עם טכנולוגיית ניתוק 2 צילינדרים לטובת חיסכון בדלק. בנוסף, תקבל גם את הגרסה המוגדשת של המנוע אשר הושק ברכב הפנאי CX-9. מנוע ה-2.5 ליטר טורבו מפיק ברכב הפנאי הגדול הספק של 250 כ"ס ומומנט מרשים של 42.8 קג"מ. על ה-6 הקלה יותר אמור לייצר המנוע הזה ביצועים מרשימים במיוחד.
 
בתחום הבטיחות, תאובזר מאזדה 6 המחודשת בטכנולוגיות בטיחות מתקדמות יותר i-ActivSense בשפת מאזדה. אחת מהן למשל, תוכל לסייע לנהג באיתור מצבי סיכון ובכך לאפשר נהיגה רגועה ובטוחה יותר. בדגם המחודש, בקרת השיוט האדפטיבית הנעזרת ברדאר, תאפשר הגעה לעצירה מלאה ואף התחלת נסיעה כאשר תזהה שהרכב ממול מתחיל בנסיעתו. בנוסף, ה-6 המחודשת תצוייד בתצוגת 360 מעלות.

מאזדה 6 המחודשת - דשבורד
 
לדברי מאזדה, תחושת האיכות שופרה הן בפנים והן מבחוץ. ברמת הגימור הבכירה ביותר ניתן למצוא דיפוני עץ "סן" יפני, אשר על-פי המסורת היפנית משמש ליצירת כלי נגינה. מאזדה מציינים כי העיצוב עכשיו אלגנטי ומכובד יותר.
 
ב-29 בנובמבר מאזדה תערוך מסיבת עיתונאים רשמית בתערוכת לוס-אנג'לס ובה תציג את מאזדה 6 המחודשת עם הפרטים המלאים.
מיבואנית מאזדה בישראל, דלק מוטורס, נמסר כי אין כרגע צפי להגעת מאזדה 6 המחודשת.
 
 
לדגמי מאזדה בישראל – מאזדה
 
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים