דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

לראשונה בישראל: ליסינג פרטי שיתופי

לאחר שחברת CARGO יצאה בפרוייקטים שונים של רכבים שיתופיים בארץ ובעולם, כעת היא משיקה בישראל שירות חדש הדומה במהותו לשירות שתציע וולוו ב-S60 החדשה – ליסינג פרטי שיתופי. השירות של וולוו מאפשר ללקוח לשלם על הרכב על בסיס זמן השימוש בו ולחלוק אותו עם לקוחות נוספים ובכך לחסוך בהוצאות השוטפות של הרכב.

חברת CAR2GO מציעה כעת שירות המאפשר ללקוח לבצע עסקת ליסינג תפעולי פרטי, אך בנוסף לכך הלקוח יוכל לשתף את הרכב (מעין סאבלט) עם מנויי CAR2GO ולקזז את התשלום החודשי בצורה משמעותית – עד 100% מהעלות החודשית. הפיילוט יחל בערים תל-אביב, רמת-גן, גבעתיים, הרצליה, רעננה וירושלים ובהמשך יתרחב לשאר חלקי הארץ.

קאר2גו

כיום השכרה שיתופית בין אנשים פרטיים אינה חוקית בישראל. אך מיזם MYCAR2GO הינו חוקי לחלוטין, שכן ההשכרה (שיתוף) אינה מתבצעת על ידי הפרט אלא באמצעות חברת CAR2GO. ללקוחות השונים יוצעו מגוון רכבים וביניהם קיה ספורטז', טויוטה CH-R, טויוטה קורולה, קיה ריו, יונדאי i25, טויוטה יאריס, ניסאן מיקרה וטויוטה אייגו ובהמשך יצטרפו דגמים נוספים.

איך זה עובד?

בזמן שהרכב לא בשימוש וזמין לשימושים אחרים, לקוחות MYCAR2GO יוכלו להיכנס לממשק השיתוף הייעודי ולשתף את הרכב. הרכב יצטרף אל מלאי הרכבים הזמינים להשכרה של CAR2GO ויוצע לשימוש לכל לקוחות החברה. רכבי MYCAR2GO, יהיו בעצם חלק מצי הרכבים של שירות CAR2GO.

פתיחת הרכב תעשה באמצעות הכרטיס החכם או הסמארטפון ועלות ההשכרה למנויים של רכבי MYCAR2GO תהה זהה לעלות השכרה בשירות CAR2GO.

כאמור, שירות MYCAR2GO, מאפשר ללקוחות להוזיל את החשבונית החודשית באמצעות שיתוף הרכב, ככל שישתפו יותר, ורכבם יושכר ע"י מנויי שירות CAR2GO, כך תופחת עלות החשבונית החודשית. העלות משתנה בהתאם לסוג הרכב ולמספר שעות השיתוף.

ומה הלקוח מרוויח?

לקוחות MYCAR2GO שישתפו את רכבם ו-CAR2GO תשכיר את הרכב, יקבלו 50% מעלות שעת ההשכרה. גובה התשלום שיקבלו תלוי בסוג הרכב (לכל רכב עלות השכרה שעתית שונה, עפ"י מחירון CAR2GO).

קאר2גו

גיל לייזר מנכ"ל CAR2GO, אמר: "אנו גאים להמשיך ולהוביל את מהפיכת הרכב השיתופי בארץ ובעולם ולהביא שוב בשורה חדשנית לצרכנים ולענף התחבורה. ע"פ נתוני משרד התחבורה כל שנה מתווספים 300 אלף רכבים שסותמים את כבישי הארץ. תחבורה ציבורית ראויה בכלל ותחבורה שיתופית בפרט הינם הפתרון היחיד להפחתת כמות הרכבים על הכביש באמצעות מיקסום השימוש בכל רכב.

כיום, ההוצאה על רכב פרטי היא ההוצאה הכי לא כלכלית למשפחה. אנשים משלמים כל כך הרבה כסף על רכב שבממוצע נוסעים בו שעה ביום בלבד. אנחנו משתפים את הבתים שלנו בAIRBNB -, אנו חולקים חללים משותפים בעבודה, אז למה לא לשתף את הרכב שעומד למעלה מ- 90% מהזמן עם עוד אנשים?"

למאמר זה התפרסמו 5 תגובות

הוספת תגובה

תגובות

תגובות לכתבה

לייעוץ מקצועי חינם: 072-33-44-806

מתחמי תוכן

  • ליסינג במקום לרכוש רכב, אפשר פשוט לעשות ליסינג. מה זה אומר אייקון ליסינג
  • ביטוח רכב כל מה שחשוב לדעת על ביטוח רכב. המלצות, טיפים ומדריכים אייקון ביטוח רכב
  • מימון לרכב רכישת רכב בתשלומים, מתי זה משתלם ומה חשוב לדעת אייקון מימון לרכב
  • רכב יד שניה כל מה שצריך לדעת ברכישת רכב משומש וממה צריך להזהר אייקון רכב יד שניה
  • טרייד אין מפתח תמורת מפתח: לשלם רק את ההפרש לרכב חדש יותר אייקון טרייד אין
  • בחר רכב
לפי דגם
או לפי קטגוריה
כפתור התקשרות מהירה לייעוץ לפני רכישת רכב
חזור למעלה