דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

לראשונה: "שלמה סיקסט" תמכור מכוניות באינטרנטקבוצת שלמה סיקסט, המחזיקה בחברת הליסינג הגדולה בישראל (וגם מייבאת את דגמי אופל), משיקה בימים אלו אתר אינטרנט חדש ומושקע - ובו תתקיים לראשונה מכירת מכוניות מקוונת. רכבים חדשים ימכרו דרך האתר במסלולי "0 ק"מ" בהנחות מזומן או במסלולי ליסינג פרטי, ואילו רכבים משומשים (כרגע במספר מצומצם) נמכרים דרך האתר ישירות - כאשר מחירם באתר נמוך באלפי שקלים מהמחיר במגרשי המכירה.


צילום מסך מתוך האתר החדש
עמוד מכירה של מכונית משומשת באתר של שלמה סיקסט כולל צילום היקפי של הרכב על ידי סטודיו מיוחד שהקימה החברה לשם כך, ומלווה בטופס בדיקה מפורט שהופק על ידי חברת "קומפיוטסט". התשלום הנדרש באמצעות כרטיס האשראי הוא למעשה רק המקדמה, שמשריינת את הרכב עבור הלקוח למשך 72 שעות. אם בסוף התהליך לא מתבצעת רכישה, מתחייבת החברה להחזיר את הסכום ללקוח.
בנוסף למכירת המכוניות המקוונת, כולל האתר החדש של שלמה סיקסט מנגנון השוואת מכוניות מפורט וסקירות רכבים בוידאו באמצעות אתר iCar.

הגולשים באתר יכולים לרכוש מלבד מכוניות גם קופונים לרכישת רכב המעניקים הנחות ממחיר הרכישה או חבילות אבזור וטיפולים במחיר מופחת.

אייל שירזי, סמנכ"ל דיגיטל בקבוצת שלמה סיקסט: "האתר החדש מהווה בשורה מהפכנית אמיתית לצרכנים ומאפשר, לראשונה בישראל, לרכוש רכב מיד ראשונה ורכב חדש באמצעות האינטרנט. בכך מביאה קבוצת שלמה סיקסט לעולם הרכב את המגמה המתחזקת בעולם הצרכני של רכישת מוצרי צריכה באמצעות האינטרנט. רמת הפירוט, השקיפות והקלות שבאתר, מאפשרת ללקוח לחפש את רכבו הבא מבלי לצאת מהבית ולרכוש אותו בלחיצת כפתור פשוטה".

למאמר זה התפרסמו 1 תגובות

הוספת תגובה

תגובות

תגובות לכתבה

 • 1. מזעזע 
  חבר, 22-11-2014

  " רמת הפירוט, השקיפות והקלות שבאתר, מאפשרת ללקוח לחפש את רכבו הבא מבלי לצאת מהבית ולרכוש אותו בלחיצת כפתור פשוטה" - בשביל מה אדם צריך רכב אם הוא גם כך לא יוצא מהבית ? :-)

  סגור תגובה

לייעוץ מקצועי חינם: 072-33-44-806

מתחמי תוכן

 • ליסינג במקום לרכוש רכב, אפשר פשוט לעשות ליסינג. מה זה אומר אייקון ליסינג
 • ביטוח רכב כל מה שחשוב לדעת על ביטוח רכב. המלצות, טיפים ומדריכים אייקון ביטוח רכב
 • מימון לרכב רכישת רכב בתשלומים, מתי זה משתלם ומה חשוב לדעת אייקון מימון לרכב
 • רכב יד שניה כל מה שצריך לדעת ברכישת רכב משומש וממה צריך להזהר אייקון רכב יד שניה
 • טרייד אין מפתח תמורת מפתח: לשלם רק את ההפרש לרכב חדש יותר אייקון טרייד אין
 • בחר רכב
לפי דגם
או לפי קטגוריה
כפתור התקשרות מהירה לייעוץ לפני רכישת רכב
חזור למעלה