בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

לקסוס RX עובר מתיחת פנים

לקסוס RX עובר מתיחת פנים


עיצוב מחודש, תוספות אבזור ומערכת תאורה חדשנית: לקסוס RX מתחדש ויגיע לישראל בשנה הבאהמאת נועם ריין
 
אחד מהרכבים המצליחים של לקסוס, ה-RX, זוכה למתיחת פנים - 4 שנים לאחר שנחשף בדור  הנוכחי. קווי העיצוב לא עברו שינוי מהותי: גריל "שעון החול" הענק עדיין מושך את מרבית תשומת הלב, ואצל יצרנית היוקרה היפנית לא נראו כוונות לשינוי העיצוב המוקצן. הפגושים חודשו, פתחי האגזוז וכונסי האוויר הוגדלו ואילו הזוויות בפרופיל זכו להדגשה והבלטה. עדכון עיצוב חל גם ביחידות התאורה.

לקסוס RX
 
אותן יחידות תאורה זכו לפיצ'ר חדש ומסקרן, שיחליף את תאורת הלד האדפטיבית. מדובר למעשה ב"פרופלור" העשוי מלהבים מצופים במראה, הממוקם מעבר לפנסי הלד ומפזר את האור בצורה טובה יותר, כך על פי לקסוס. התאורה החדשנית מרחיבה את אלומת האור, משפרת את נראות השוליים ומאפשרת לזהות הולכי רגל בטווח של כמה עשרות מטרים נוספים - מבלי לסנוור את התנועה הבאה ממול.
 

בתוך תא הנוסעים מקבל ה-RX מערכת מולטימדיה חדשה עם מסך מגע, משטח מגע לשליטה וממשקי אפל קארפליי ואנדרואיד אוטו. בגרסת 7 המושבים, שהוצגה רק לפני כשנתיים, שופרה השימושיות באופן מתבקש: מושבי השורה השלישית נעים על מסילה לטובת שיפור המרווח לרגליים ואילו בשורה השניה ישנה אופציה לשני מושבי קפטן גדולים במקום שורת מושבים רגילה.

לקסוס RX
 
מבחינה דינאמית זכה ה-RX להקשחות שלדה באמצעות ריתוכי לייזר, עיבוי המוטות המייצבים ושימוש בדבקים בעלי חוזק גבוה יותר. כמו כן שופרו בולמי הזעזועים לטובת צמצום זוויות הגלגול, נוסף מנגנון המדמה דיפרנציאל מוגבל החלקה ושופרה מערכת ההיגוי. בהיצע המנועים לא חלו שינויים.
 
לקסוס RX

מהיבואנית המקומית נמסר כי לקסוס RX המעודכן צפוי להגיע לישראל בתחילת שנת 2020.
 
לדגמי לקסוס בישראל - לקסוס 
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים