בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

לקסוס RC: מתיחת הפנים נחשפה

לקסוס RC: מתיחת הפנים נחשפה


ארבע שנים לאחר הצגתה, מכוניות הקופה של לקסוס עברה מתיחת פנים חיצונית יחד עם עדכונים מכאניים מתחת לפני השטחמאת רן סגל
 
לקסוס RC היא מכונית קופה קלאסית. יש לה מרכב סדאני עם שתי דלתות ותא מטען נפרד והיא מבוססת על דגם הסדאן לקסוס IS. ה-RC מתחרה באינפיניטי Q60, אודי A5, ב.מ.וו סדרה 4 ובמרצדס C קלאס קופה. לקסוס RC הוצגה לפני כ-4 שנים ולפי לקסוס פירוש שמה הוא "קופה קיצונית" (Radical Coupe), אם כי הגרסה הספורטיבית באמת שמורה ל-RC-F. כעת, לקסוס חשפה את מתיחת הפנים של ה-RC אותה תציג בתערוכת פריז שתיפתח בחודש אוקטובר הקרוב.

לקסוס RC מחודשת
 
העיצוב המעודכן בלקסוס RC שומר על העיצוב המוצלח של הדגם הקודם וכעת הוא שואל מאפיינים נוספים מה-LC. הפנסים הקדמיים עודכנו ויציעו תאורת לד משולשת וכך גם האחוריים עם חתימה בצורת האות L כסממן לדגמי הקופה של לקסוס. הפגוש הקדמי התחדש גם הוא יחד עם מראות צד חדשות, בעוד הפגוש האחורי עבר עדכון קל. לקסוס RC המחודשת תציע 10 צבעים חיצוניים לבחירה, כולל צבע חדש - כחול "מערבולת". גרסת F-Sport תקבל פגוש קדמי בעיצוב אגרסיבי יותר, פרטי פנים ייחודיים וחישוקים בגודל 19 אינץ'.

לקסוס RC מחודשת
 

פנים הרכב עבר עדכון קל. עיטורים אפורים נוספו לפקדי המיזוג והשמע, ומשענות הברך הוגבהו ליצירת תחושת מרחב טובה יותר. הרוכשים יוכלו לבחור כעת בין שישה סוגים של גימורי פנים ובין שני צבעי – שחור עם פס צהוב או "קרמל מזוגג". בסך הכל ישנן 7 קומבינציות פנים שונות (כולל אלו של גרסת ה-F-Sport).

לקסוס RC מחודשת
 
בנוסף לעיצוב הפנימי והחיצוני, לקסוס טיפלו גם בצד המכאני. החל בשיפור האווירודינאמיות וזרימת האוויר, דרך כוונון והקשחה למערכת המתלים יחד עם תותבים משופרים ובולמים חדשים, ועד שיפור תגובת ההגה והמנוע. כעת לדברי לקסוס, ה-RC המעודכנת מגיבה באופן חד ומדויק יותר.
 
לקסוס RC מחודשת
 
 
לדגמי לקסוס בישראל – לקסוס
 
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים