בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

לקסוס LC מפשילה את הגג

לקסוס LC מפשילה את הגג


מכונית הספורט היפהפיה של לקסוס מקבל גרסת קונברטיבל פתוחה. לישראל היא תגיע בשנה הבאהמאת נועם ריין
 
לקסוס חושפת בתערוכת הרכב של לוס אנג'לס גרסה פתוחה ל-LC היפהפיה. ה-LC קונברטיבל תוצע עם גג בד שמסוגל להיפתח בתוך 15 שניות ולהיסגר בתוך 16 שניות, כאשר הפתיחה והסגירה מתאפשרות גם במהלך נסיעה עד למהירות של 50 קמ"ש.
 
לקסוס LC
 
ה-LC קונברטיבל תוצע רק בגרסת ה-LC500, עם מנוע V8 אטמוספרי בנפח 5.0 ליטרים בהספק של 477 כ"ס. יחידת ההנעה ההיברידית לא תשודך לגרסת הגג הנפתח בשלב זה.
 
מבחינה עיצובית, הקו האחורי של תא המטען הוזז כלפי מעלה והורחב ליצירת מראה יציב ודינאמי יותר גם כאשר הגג פתוח. 
 

בלקסוס מדווחים כי גג הבד מורכב מ-4 שכבות שונות, במטרה לשפר את בידוד הרעשים ולטשטש את המראה של מסגרת המתכת. מנגנון פתיחת הגג כולל מסך שליטה המציג לנהג את התקדמות התהליך, וגם האטה מסוימת בתחילת התהליך ובסופו על מנת לשפר את העידון של המערכת.
 
לקסוס LC
 
המרכב הוקשח על מנת לצמצם את הפגיעה בהתנהגות הכביש, זאת באמצעות שימוש נרחב בחומרים כמו אלומיניום ומגנזיום - אשר הובילו לעליה של 100 ק"ג בלבד במשקל הרכב. שינוי קל חל גם במימדים: האורך קוצר בס"מ אחד בהשוואה לגרסה הסגורה, והוא עומד על 476 סנטימטרים, ואילו הגובה עומד על 135 ס"מ - תוספת של חצי ס"מ. 
 
לקסוס LC
 
הנוסעים ב-LC יהנו ממגן רוח ייעודי וממערכת חימום לצוואר, שפעילותה - יחד עם יתר מערכות החימום להגה ולמושבים - מושפעת ממצב הגג.
 
מהיבואנית המקומית נמסר כי ה-LC הפתוחה צפויה להגיע ארצה במחצית השניה של 2020.

 
לדגמי לקסוס בישראל - לקסוס
 
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. וואו! (לת)  

רוני,21.11.2019
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים