בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

לנדרובר פרילנדר מחודש בדרךהדגם המעודכן של ה פרילנדר 2 צפוי להגיע לישראל בתחילת 2011 עם שני מנועי דיזל ושלל חידושים. מתיחת הפנים בסימן שמירה על איכות הסביבה וחסכון בדלקמאת אסף סט

לנדרובר מבשרת על חידוש מתבקש ללנדרובר פרילנדר 2, שהושק בשנת 2006. רכב הפנאי-שטח של היצרן האנגלו-הודי נראה קרבי מאי פעם ומציע שני מנועי דיזל חדשים. גם פעילי האירגונים הירוקים לא יצאו מקופחים: לראשונה ישווק הלנדרובר פרילנדר 2 עם מנוע דיזל חסכוני בגרסת הנעה קדמית, לשם איכות הסביבה והחסכון בדלק. 
 

     לנדרובר פרילנדר 2 המחודש / צילומים: יצרן 

 
מבחינה קוסמטית אין מדובר בשינוי של ממש - הסבכה הקדמית והפגוש החדש גורמים לפרילנדר להראות דומה יותר לאחיו הגדול, הלנדרובר דיסקברי 4. לא ניתן להבחין בשינוי מהותי בפנים הרכב, אך בלנדרובר מבטיחים שהוא איכותי ומעודן מבעבר. את עיקר העבודה עשו המהנדסים מתחת למעטפת היפה. הפרילנדר המחודש ישווק עם שני מנועי דיזל חדשים בנפח 2.2 המפיקים 150 או 190 כוחות סוס לבחירת הלקוח. שתי גרסאות אלו יגיעו לישראל בתחילת שנת 2011.

 

 
 
 

     לנדרובר פרילנדר 2 המחודש. הפנים נשאר כמעט זהה אך איכותי יותר

הנה, חשיבה ירוקה גם בלנדרובר: הגרסה החלשה יותר שנקראת eD4 תשווק לשם חיסכון בדלק עם תיבת הילוכים ידנית, הנעה קדמית ומערכת Stop-Start שמדוממת את המנוע בזמן עמידה ומתניעה אותו מחדש עם לחיצה על דוושת המצמד.

 
לדגמי לנדרובר בישראל - לנדרובר
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים