בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

כך תיראה ניסאן נוט הבאה?לקראת תערוכת ז'נבה, חושפת ניסאן מכונית קונספט כמעט-מוגמרת האמורה להוות בסיס לניסאן נוט חדשהמאת נועם ריין

כמעט 8 שנים עברו מאז עלתה ניסאן נוט על כבישי העולם, זמן שנחשב נצח במונחי עולם הרכב. כעת חושפת ניסאן את מכונית הקונספט שאמורה לרמז על מחליפתה של הנוט הוותיקה, שתוצג לציבור בתערוכת ז'נבה תחת השם Invitation (= הזמנה).


המכונית החדשה תתחרה, על פי הצהרות היצרן, בקבוצת הסופר מיני (שמכונה באירופה "סגמנט B") - אליה משתייכות רנו קליאו, פולקסווגן פולו ופורד פיאסטה. עם זאת, סביר להניח שהמימדים הנדיבים ינווטו אותה אל פלח המיקרוואנים, זירת ההתמודדות של ניסאן נוט הנוכחית, שם צפויה הניסאן להתחרות מול טויוטה ספייס ורסו, סיטרואן  C3 פיקאסו ופורד B-Max החדשה.


כפי שניתן להתרשם מהתמונות, ההופעה החיצונית של הנוט החדשה תהיה נאה ואטרקטיבית. גם אם המכונית הסדרתית תקבל עיצוב סולידי יותר מזה של דגם הקונספט, הרי שהקו העיצובי מראה על גנים משותפים לאלו של ניסאן ג'וק ואפילו ניסאן 370Z. היצע המנועים טרם פורסם, אך אלו צפויים להיות חסכוניים מתמיד: בניסאן טוענים לפליטת מזהמים של פחות מ-100 גרם CO2 לק"מ, זאת לעומת 159 גרם שפולטת הנוט הנוכחית.

את התוצר המוגמר תציג ניסאן ככל הנראה באחת מתערוכות הרכב הבאות, ואילו השיווק של המכונית החדשה ייפתח באירופה בשנת 2013.


לדגמי ניסאן בישראל - ניסאן

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים