בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

יונדאי i35 תשווק עם מערכת מובילאיייונדאי i35 המשפחתית תשווק מעתה עם מערכת ההתרעה של מובילאיי בשתי רמות הגימור, ללא תוספת תשלוםמאת מערכת iCar

מלחמת האבזור בקטגוריית המשפחתיות עולה מדרגה, ועכשיו מתחילה יונדאי בשיווק של יונדאי i35 המשפחתית עם מערכת בטיחות מתוצרת מובילאיי.

חברת מובילאיי הישראלית פיתחה מערכת למניעת תאונות דרכים בעזרת טכנולוגית ראייה מלאכותית מתקדמת הסורקת את הכביש ומתריעה באמצעים קוליים וויזואליים על סכנות אפשריות. המערכת מזהה ומבחינה בכלי-רכב, הולכי-רגל, רוכבי אופניים ואופנועים, סימוני נתיבים ותמרורים עד 105 מטר קדימה ובמפתח של 40 מעלות.


יונדאי i35. תתחיל מלחמה גם על אביזרי הבטיחות? / צילום: יצרן
ההתרעות שמציעה מערכת מובילאיי אשר תותקן ביונדאי i35 הן בסכנת התנגשות בהולכי רגל ורוכבי אופניים (באור יום בלבד), התנגשות חזית-אחור ברכב שלפנים בדרכים עירוניות ובין עירוניות, התרעה על סטייה מנתיב או ירידה לשוליים ללא כוונה מעל 55 קמ"ש ואי-שמירת מרחק מן הרכב שלפנים.

זוהי תוספת האבזור השניה שמקבלת יונדאי i35 בחודשים האחרונים, לאחר שבמסגרת מתיחת הפנים שהגיעה לישראל בחודש נוספו לגרסת ה-Inspire הבסיסית חלון שמש בגג, מראות צד עם קיפול חשמלי ותאורת LED, ולגרסת ה-Supreme המאובזרת נוספו מושב נהג חשמלי וכפתור התנעה. לפני כשנה נוספה לכל הגרסאות של יונדאי i35 מערכת מולטימדיה הכוללת דיבורית בלוטות' ומצלמת רוורס.


לדגמי יונדאי בישראל - יונדאי
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים