בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

יונדאי תשקיע בחברת ''אוטוטוקס'' הישראלית

יונדאי תשקיע בחברת ''אוטוטוקס'' הישראלית


קבוצת יונדאי העולמית הודיעה על השקעה של מיליוני דולרים בחברת Autotalks הישראלית, המתמחה בתקשורת בין רכביםמאת רן סגל
 
קונצרן יונדאי העולמי בחר להשקיע באופן ישיר בחברת אוטוטוקס הישראלית לפיתוח הדור הבא של שבבי תקשורת V2X - Vehicle to Everything למכוניות מקושרות. שבבי V2X מסייעים הם מרכיב חיוני להתפתחות תחבורה אוטונומית. טכנולוגיית V2X מאפשרת לרכבים לתקשר ביניהם, לדבר עם משתמשי דרך אחרים ואף עם תשתיות דרך חכמות. 
 
חברת אוטוטוקס, שנוסדה בשנת 2008, היא חלוצת שוק בתחום מערכי השבבים ל-V2X. הטכנולוגיה של אוטוטוקס משלימה את המידע המגיע מחיישנים אחרים, בפרט במצבים בהם אין לנהג קו ראיה (non-line-of-sight) עם האובייקט, במזג אוויר קשה או בתנאי תאורה גרועים. הטכנולוגיה למעשה מתאמת באופן אפקטיבי בין כלי רכב רגילים, מכוניות אוטונומיות, אופנועים והולכי רגל.
 
Dr. Youngcho Chi - Chief Innovation Officer
 

יונסאונג הוואנג, מנהל קבוצת החדשנות בקונצרן יונדאי, אמר: "קישוריות היא אחת מטכנולוגיות הליבה הניתנות ליישום במודל עסקי בערים חכמות, כמו גם נהיגה אוטונומית ומערכות מידע ומדיה. יונדאי תמשיך להשקיע בטכנולוגיות פורצות דרך שתואמות את עמודי התווך באסטרטגיה הנוכחית והעתידית של יונדאי".
 
חגי זיס, מנכ"ל אוטוטוקס, אמר: "העובדה שיצרנית רכב עולמית מובילה כמו יונדאי משקיעה ישירות באוטוטוקס לא רק מהווה הבעת אמון בחברה, אלא גם מעידה על הצמיחה בשוק ה-V2X. החתירה של יונדאי למימוש טכנולוגיות חדשניות של תקשורת ובטיחות מתאימה באופן מושלם ליכולות ה-V2X המובילות של אוטוטוקס. ההשקעה מיונדאי תסייע למימוש מפת הדרכים הטכנולוגית של אוטוטוקס וכן תתמוך בלקוחות ובשותפים שלנו בכל רחבי העולם. ההשקעה אף תסייע לנו לצמוח ולגייס מהנדסים מעולים הלהוטים לפתח טכנולוגיות רכב חדשניות המצילות חיים כבר עכשיו".
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים