בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

יונדאי כרטה: ג'יפון חדש בדרךיונדאי כרטה נחשף באיור ראשון. מדובר ברכב פנאי קטן שיתחרה בניסאן ג'וק, שברולט טראקס ומאזדה CX3מאת מערכת iCar

כבר תקופה ארוכה שליונדאי יש חלל משמעותי בהיצע, בתחום של רכבי הפנאי הקטנים. בעוד יצרניות מתחרות מוכרות את הג'יפונים הקטנים בכמויות ענק, יונדאי מציעה רק את ה-ix35 המתבגר - שבקרוב יוחלף בדגם חדש.


בימים אלו חושפת יונדאי איור ראשון של ג'יפון קטן וחדש, שיקרא בשם "יונדאי כרטה" (Creta). האיור שנחשף מזכיר מאוד את זה שהוצג לפני השקת הטוסון החדש, וסביר להניח שהשניים יחלקו עיצוב דומה. בחזית מקבל יונדאי כרטה את הפרצוף הרבוע עם הגריל המשושה, בדומה ליונדאי סנטה פה; קו הפרופיל משופע, במטרה להקנות לרכב מראה ספורטיבי, ולמרות שלא ניתן לראות את החלק האחורי של הרכב - יונדאי טוענת שהוא יעוצב "באופן ספורטיבי".

הקורה הקדמית של יונדאי כרטה (קורה A), כפי שניתן לראות באיור, צבועה שחור - כמו הקורה האחורית ביונדאי i20 - במטרה ליצור מראה של רכב "ללא קורה".


יונדאי טוסון החדש. כך יראה גם יונדאי כרטה? / צילומים: יונדאי

יונדאי עדיין לא מפרסמת פרטים לגבי ההשקה הרשמית של יונדאי כרטה, אבל אנחנו מנחשים שזה יקרה לקראת תערוכת פרנקפורט בחודש ספטמבר. אם אכן כך יהיה, אנחנו צפויים לראות את יונדאי כרטה בישראל במהלך שנת 2016.


לדגמי יונדאי בישראל - יונדאי
למאמר זה התפרסמו 3 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. יונדאי חארטה  כמה כמה פעמים אפשר לומר זאת.... יונדאי מייצרים רכ...

לקוח,09.06.2015

2. גיפון יפה גבוה ועונה לצרכים (לת)  

חסכוני ב 100 אלף.לדעתי ישבור את השוק,27.10.2015

3. מאזדה לעד (לת)  

חברים הגיפ של מאזדה CX-5 מציעה ביצועים יותר טובים בשוק,30.11.2015
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים